Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az embereket zavarni fogja ez...

Az embereket zavarni fogja ez a tulajdonságom?

Figyelt kérdés

Hát nem is tulajdonság, csak nem úgy fogom a ceruzát/tollat.

Tudom, furán hangzik, de elsőbe úgy kellett menni, hogy írnod kell (később tudtam meg, hogy ez így nem jó, nekik kellett volna megtanítani) és én magamtól megtanultam, csak rosszul fogom a tollat, úgy érzem, így bírom megtartani rendesen, ha rendesen fogom akkor könnyen fájni kezd a kezem, elfárad, lassan és csúnyán írok.

Szóval most hogy gimibe jöttem a társaim sokszor piszkálnak miatta, meg gúnyolnak.

Felnőtt életbe lehet ebből problémám?


2017. febr. 23. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Értelmes emberek problémát nem kerekítenek abból, ahogy a tollat fogod. Primitív emberek pedig mindig lesznek, és kötekedő alakok is, akik észreveszik ezt, és ezzel zaklatnak. Ha te így tudsz szebben írni akkor így írsz, úgy is a külalak a fontosabb, változtatni ezen már nem tudsz, ne is akarj, és nem hiszem hogy felnőtt korodban felnőtt embereknek ez lesz a hobbija, hogy téged ezért piszkáljanak. Annál a felnőttek érettebbek. Tinik közt is van aki érettebb, de az kevés, ritka. Ne foglalkozz ezzel.
2017. febr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó mód arra hogy kiszűrd a gyökereket.

Aki beszól ezért az egyenlő egy idiótával, ő vele akkor nem beszélsz.

2017. febr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy emiatt kötekedni kéne a másikkal... Én is rosszul fogom a tollat/ceruzát, és eddig alig vették észre, vagy ha igen akkor csak megkaptam a szokásos ''nem kényelmetlen így írni?'' kérdést és nem történt semmi, ne aggódj emiatt :DD
2017. febr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!