Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért vagyok buta, szeretek...

Miért vagyok buta, szeretek bántani másokat, ennyire megtud változtatni a környezet?

Figyelt kérdés

17/l

Mindig arra tanítottak, hogy segítsek, szeressek másokat. Kedves legyek és barátságos. Az is voltam, de sajnos az emberek nem ilyenek velem. Kihasználtak, megvédtem magam velük szembe, de aztán megint lett ilyen ember. Egy öreg bácsi szexuálisan zaklatott. Hogy szőröse a ....(az)nmeg hasonlók, akkor voltam 10éves. Vertek a suliba.

Mindig csúnyának állítottak be aki ostoba meg minden.

Hánytattam magam, mert ezzel szerettem volna magam megnyugtatni.

Aztán múltak az évek, megszépültem, normális lett az alakom, jól öltözködök meg minden. Azok az emberek akik rosszul bántak velem, velük nagyon buta vagyok, sokszor megalázom őket. És olyan jó érzés. De már más emberekkel is ilyen vagyok. De tényleg nagyon buta vagyok.


2015. júl. 5. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem vagy buta. Ne a megalázás legyen a célod, hanem az önmagadért és szeretteidért kiállás. Az igazság a sötétségben nyers. De a fény célja nem a pusztítás, hanem a világosság.

Olyan emberek társaságát keresed, akik megérdemlik.

2015. júl. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A gyerekkori sérelmek sajnos valamennyire beépülnek az ember személyiségébe, de még elég fiatal vagy, hogy tompítsd a hatást. Ne hagyd, hogy felülkerekedjen rajtad a düh és a bosszúvágy. Próbáld inkább feldolgozni magadban és kontrolláld a frusztrációidat. Ez kicsit olyan, mintha saját magadat nevelnéd, de a lényeg, hogy a sérelmeid ne legyenek személyiséged meghatározó részei, inkább csak kellemetlen emlékek, amiken felülemelkedtél.

Az említett emberekkel nem kell gonosznak lenni, csak nézd le őket, vagy nézz át rajtuk. Nem azért, hogy jobban érezd magad, hanem hogy ne kelljen tudomást venned róluk. Az élet úgyis bosszút áll majd rajtuk. (Legalábbis ezt mondják, és gyakran így is van.)

2015. júl. 6. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!