Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehetne csinálni ilyen...

Mit lehetne csinálni ilyen helyzetben? (többi lent)

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és egy vidéki társasházban lakom. Már több mint 10 éve itt élek, és még eddig nem fordult elő ilyen, hiszen mindenkivel jóban vagyunk/voltunk.

Kb. 3 hete történt, hogy jöttem haza egy hosszú nap után, és megállított az egyik idős asszony a lépcsőházban. Elmesélte az életét, beszélgettünk más témákról is... Tehát tök cuki volt meg minden.

Rá két hétre, azt hallom vissza, hogy a néni azt terjeszti rólam hogy terhes vagyok.

Hozzáteszem, semmi alapja nincs :D

Mit lehetne vele csinálni? Szóljak neki, hogy tudok róla, és hogy örülnék, hogyha befejezné? Nem akarom hogy már csak azért is alapon, több hülyeséget terjesszen....


2017. febr. 23. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
En nem foglalkoznek vele. Kit erdekel? Aki szamit az ugyis tudja, hogy nem igaz. A tobbit meg ott egye meg a fene.
2017. febr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igaz, csak azért szar helyzet, mikor anyud ezzel fogad, mikor hazaérsz :D
2017. febr. 23. 19:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele! Lehet, hogy nem is ő találta ki, hanem ő is hallotta valakitől. Majd észreveszik,hogy nem nő a hasad és nem születik baba, addig meg nem mindegy?
2017. febr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért felvilágosíthatnád a nénit, mert ki tudja, hogy kihez jut el ez az információ.
2017. febr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
milyen idióta nénik vannak
2017. febr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ehh. Én elköltöztem egy másik városba, és ez csípi az otthon maradottak csőrét. Addig imádtak, meg szemben most is egészen korrekten viselkednek, de a hátam mögött voltam már terhes ikrekkel, terhes az egyik tanáromtól, együtt is éltem azzal az emberrel, voltam utcalány, leszbikus, jártam ötvenes roma emberrel, rúgtak már ki az egyetemről, és egyszer meg is haltam drogtúladagolásban.

Mit tegyél? Írd fel egy füzetbe, és nevess!

2017. febr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!