Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért éreznek sokan késztetést...

Miért éreznek sokan késztetést arra, hogy képeket, idézeteket rakjanak ki Facebookra?

Figyelt kérdés

Vagy Messengeren napi akár 2-3 képet is a napjukról. Heti 1-2 kép és 1-2 kiírás.

Nem zavar, egyszerűen csak érdekel, hogy mi ennek a háttere, mivel én nem szoktam ilyet.

Légyszíves, az olyan válaszokkal kíméljetek, hogy "mi közöd hozzá?" "Kit érdekel?". Köszönöm.


2017. febr. 24. 00:15
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Természetesen az, hogy lájkolják a képeiket.
2017. febr. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azzal én is tisztában vagyok.
2017. febr. 24. 00:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert a lájkokkal ő egyfajta visszaigazolást kap arról, hogy ő jó ember, ő szerethető. Annyian osztanak meg ilyen bölcsességeket és még közel sem alkalmazzák azt az életükben.
2017. febr. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
nem nnics ilyenem, deb ezt a csajt bárkivel megosztanám, aki szereti a rockot,meg van lelke
2017. febr. 24. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert ez is az önkifejezés része.

A Facebook nem a nyílt utca, ahol mindenki igyekszik burkot vonni maga köré, de nem is az intim magánszféra. Valahol a kettő között helyezkedik el. Ahol nem csak egy arc lehetsz a tömegben, hanem megmutathatsz kicsit magadból.

2017. febr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megmutathatsz valamit, ami nem is igaz rád.
2017. febr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!