Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kevésbé lányos lányokról mi a...

Kevésbé lányos lányokról mi a véleményetek? 14/l

Figyelt kérdés

Nem vagyok ez a kivakolt, ri*anc, haverkodós népszerű csaj. Nem is plázacica. Se az, aki rockbandás fiú pólókat hord és az egész baráti köre fiú.

Egyszerűen nem hordok nagyon nyakláncokat, kiegészítőket, a stílusom egyszerű. Farmer, póló, kiengedett haj vagy lófarok. Persze nem utálom a szoknyát sem.

Szeretek hülyülni, a baromkodásokat nem megvetéssel hanem röhögéssel nézem végig. Nem vcsak lányokkal barátkozom. nem vagyok az a tipus, akinek ezer snapchates selfie-je van a barátnőivel. Nem mindenem a fiúkról szól, persze vannak helyes fiúk. Szeretek drukkolni az összeillő embereknek.

Nem vagyok az a nagyon ölelkezős típus, nincs bennem kényszer arra hogy minden reggel, minden elköszönésnél végigölelgesssem a lány osztálytársaimat. Nem tartozom pl. Azg osztály abba a részébe, akik egy csajt szeretnek, és mindenki az ő barátja akar lenni, mindenkinek ő a legszimpibb.

Nem sminkelem magam (nem vagyok pattanásos, szóval nem is hiányzik), körmömet sem festem.

Nem vagyok oda a tinisztárokért, nincs az, hogy hú de helyes ez a színész, nagyon sexy, vele van tele a galériám, ő a háttérképem, tele van vele ragasztva a szobám.

Zenékből utálom a nagyon tuc tuc, elektronikus partyzenéket. Mondjuk az ilyen Imagine Dragons féléket szeretem.

Nem olvasok olyan könyveket, amiről a korosztályom sokat fecseg.

Szóval igazából kicsit kint vagyok ebből a mai világból. Szerintetek ez pozitív vagy negatív?



2017. febr. 24. 21:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szimpi vagy azok alapján amit leírtál, bejönnek az ilyen lányok, meg persze a lányosabb lányok is.
2017. febr. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Te különben hol élsz? Mert amilyennek leírtad a "mai lányos lányokat"(milyen hülyén hangzik x''d) kb egy jól elcseszett amerikai film jutott eszembe.

Durva, hogy nem veszed észre mennyire sok "olyan" lány van, mint te. Mert felvilágosítalak mindenki különböző. Lehet, hogy itt most feldícséred magad (sry a helyesírasom nem biztos, hogy tökéletes) de nyisd már ki a szemed, nézz körül, ne ignorálj mindenkit. Azt sem értem továbbá, hogy ezt a kérdést minek írtad ki? Ennyire nem vagy megelégedve magaddal? Ennyire számít mások véleménye? Ennyire meg szeretnél felelni?

(Egyébként nem negatívak ezek a tulajdonságok, mert nekem is néha elegem van mikor nagyon erőltetik azt a kics.szett snapchatet meg a sok selfiet mert jó buli, de azért annyira nem is jók, hogy én itt most azt mondjam, jaj de különleges, csodálatos teremtés vagy.)

Továbbá ne általánosíts, és ebből a kis szövegből eléggé azt lehet leszűrni, hogy elítélsz másokat a megjelenésük alapján.

Ja, és ne sorold már magadat különféle lány kategóriákba. Hogy kicsit, nagyon, 10%-ban, meg 60%-ban fiús lány. Mi az édesf...om?? Lány vagy attól még!! LÁNY! 100%-osan.

2017. febr. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!