Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek normális, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, ha egy hónap múlva leszek 16 éves és most jöttem össze az első fiúval?

Figyelt kérdés

Aki elolvassa és válaszol rá, annak nagyon szépen köszönöm!

Mint mondtam, 16 leszek és a fiú egy évvel idősebb nálam és már egy éve ismerjük egymást de csak fél éve tudom, hogy szeret és ő tényleg rendes fiú és nem úgy tűnik hogy csak AZT akarja tőlem. Tipikus barátságból szerelem, viszont a család szerint várhattam volna még a fiúzással, de én se így terveztem, csak egymásba szerettünk mert annyit lógtunk együtt. Ő volt az egyetlen, akinek azt mondtam, hogy talán és majd meglátjuk, és most együtt vagyunk egy hónapja. Továbbá mondtam neki azt is hogy szex egy JÓ DARABIG nem lesz. Egyébként én is szűz vagyok és ő se tapasztalt még, de szerintem így a jó, és ő olyan, hogy azt csinálja tényleg, amit én mondok neki és tiszteletben tartja a kéréseimet/szabályaimat. Szerintem nem volt korai az, hogy igent mondtam neki, hiszen ennek a történetnek egy éves hosszúsága van. Ti mit gondoltok?


2017. febr. 8. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, normális. :)

Jól tetted hogy nem sietted el, vártál a megfelelőre.


18/L

2017. febr. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Normális.

Minek elsietni, még olyan fiatal vagy 16 évesen...

Nekem az első pasim 19 évesen lett.

Nem verseny ez hogy kinek van hamarabb, tini korban amúgy sincs annyira komoly érzelem, csak fellángolás. :)

23n

2017. febr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is úgy érzem, hogy nem siettem el és tényleg benne láttam azt, hogy megérdemli, hogy adjak neki egy esélyt és bizonyítja mindig hogy szeret és tényleg olyan, amilyennek kellene lennie. Az az egyetlen baj, hogy anyum tömte tele a fejem ezzel mert ő ki nem állja a fiút és nem is ismeri. Ő külsőre mér mindent és engem nyaggat evvel, hogy ez rossz hogy összejöttem vele és már nagyon idegesít :(
2017. febr. 14. 20:14
 4/4 anonim válasza:
Természetesen teljesen normális. Valaki előbb, valakire később talál rá a szerelem!
2018. febr. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!