Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Régebben foglalkoztam testedzé...

Régebben foglalkoztam testedzéssel, hanyag étrendel és tömegnövelővel. Most 6 hónap kihagyás után. Tiszta lappal újra neki futnék a dolognak. Többi lent. Válaszoltok? Zöld pacsi ha normális, értelmes válasz érkezik.

Figyelt kérdés

Az étrendet nem tudom mindig betartani. (Van hogy megkívánom azt amit nem kéne)

A ch-t rizsből vinném be.

A fehérjét húsból és hálából vinném be.

Csak edzés napokon fogyasztanám a fentieket multivitaminnal és plusz fehérjével.

(Kizárt hogy testileg és lelkileg is bírjam, hogy minden nap szigorú étrendet tartsak, nem Arnold 2 akarok lenni)

Heti 3 edzés (2óra)

E 3 nap szigorú étrend. A többi nap lazább étrend.

Így lehet izmot építeni?

A konzerves hal jó vagy nem mint fehérje forrás, ha nem akkor hogy fogyasszam?

Fehér vagy barna rizs?



2017. jan. 5. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
amit leírtál mind oké, de az edzésnap szigorú diéta,a többi nap lazább mit jelent? mert ha nem edzésnapon fánkot eszel csokival meg hamburgerrel, az nem oké, de ha a makrók akkor is megvannak, max becsúszik néha-néha egy két dolog, az nem túl nagy dolog még
2017. jan. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyok édes szájú. Nem eszem csokit. Néha egy egy hambi/hotdog meg ilyenek lecsusznak.

De inkább olyanra gondoltam, hogy lazább napokon fehér kenyér, egy kicsike sült krumpli stb. Nem túlzásba.

2017. jan. 5. 10:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem csak húsban van ám fehérje, minden növényben van, ha húst is eszel meg tej-tojás és ezekből összeraksz nagyából minden nap olyan étrendet, hogy kcal pluszban legyél, szinte lehetetlen, hogy az ne tartalmazzon elegendő fehérjét... nem kell így rágörcsölni.
2017. jan. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dobrovics Dániel ***** válasza:

2 óra edzés szerintem sok. A konzerv, tartósított, gyorsfagyasztott kaják olcsóbbak, de minőségben sokkal rosszabbak a friss élelmiszereknél. Nem tudom, hogy milyen alkatú vagy, mert az sem mindegy ilyen kérdésekben. Egy tömegnövelő időszakban nem nagy baj, ha néha szemetet eszel, de azért csak ésszel! Próbálj minél változatosabban étkezni és akkor kevésbé lesznek gondjaid a kajálással! A rizs esetében mindenki mást fog mondani.

Nem sok információt adtál meg magadról, ezért Én csak ennyit tudtam segíteni. Sok sikert a továbbiakban! :)

2017. jan. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves 4. válaszoló

19 éves vagyok.

1 évig jártam konditerembe kicsi kihagyásokkal (betegség). Aztán jött a szünet. Most 64 kg vagyok. Fél éve 71 voltam. 170Cm

Esetleg még szükséges valamilyen info?

2017. jan. 5. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!