Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális dolog az, hogy 25 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog az, hogy 25 év után szakítottam a férjemmel, elköltöztem otthonról, és egy hónap múlva már más lánnyal volt aki 20 évvel fiatalabb nála?

Figyelt kérdés
Ilyen gyorsan beletörődött vagy csak megakarja nekem mutatni hogy Ő még mindig egy macsó?
2017. febr. 19. 18:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Beletörődésről nem nagyon lehet beszélni, ha ilyen hamar egy fiatal csaj oldalán villog.
2017. febr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
lehet azt akarja demonstrálni hogy mindenki pótolható...de ha te szakítottál akkor mit érdekel kivel van????
2017. febr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Nem normális, hogy szakitás után szaglászol a férjed körül.
2017. febr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem hiszem hogy hátsó szándékból teszi, inkább csak éli az életét, ahogy neked is tenned kellene...
2017. febr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
12%
Jól csinálja, gondolom anyagilag megteheti, akkor miért válasszon valami 40-es nőt, x darab kölökkel, nagy adóssággal, meg löttyedt végtagokkal?
2017. febr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem szaglászom utána csak jó kapcsolat maradt köztünk szoktunk beszélni.Azért kértem ki a Ti véleményeteket mert ezt azért nem akartam tőle megkérdezni.
2017. febr. 19. 18:58
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
Lehet neked is akar velem díszelegni, de lehet csak úgy van vele, hogy akkor már kihasználja, ha vége lett. A fiatal lányok meg hamar tudnak ugrani egy érett férfire, szóval, ha jól is néz ki, annyira nehéz dolga nem lehetett.
2017. febr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Vele, nem velem, nono, vele :DDDDDDDDDDDDD
2017. febr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%

Nem biztos,hogy beletörődött a szakításba, a 20 év hosszú idő. Ha véglegesen lezártátok lehet,hogy csak él egy adott lehetőséggel. Nem is biztos,hogy Ő kezdeményezett, egyszerűen csak nem akar magányos lenni és kihasználta az adódó lehetőséget.


Ha te szakítottál Vele akkor gondolom megvolt az oka, és tudomásul veszed,hogy Ő is új életet kezdhet.

Valószínű,hogy negyvenes korú lehet, megértem ha nem vár éveket egy új kapcsolatra.

2017. febr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tőle kéne megkérdezned, ha azt írod jó kapcsolatban maradtatok.Sérti a hiúságod, hogy te hagytad ott, és azt hitted szenved majd mint egy kiskutya, de ő nem sírta teli a kocsi hátsó ülését, hanem talált gyorsan másik nőt, ráadásul sokkal fiatalabbat. Ez a baj.
2017. febr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!