Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miét ilyen ez a lány? Féltéken...

Miét ilyen ez a lány? Féltékeny? Irigy? Vagy?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, aki kb mindenkinél nyalizik, csak nálam nem. Ez eddig nekem nem is lenne baj, mert engem ő hidegen hagy. Nem miatta járok iskolába.

Viszont az alábbiak már szemet szúrtak nekem: mindig azokra tapad és azoknál nyomul, akik velem barátkoznak. De tényleg. Mindig. Amikor tovább állok új társaságot keresni, akkor ő is tovább áll, és a régit hanyagolja. Gépzenét hallgatott, de mikor megtudta azt, hogy én a rock/metal műfajt kedvelem a leginkább, akkor egyből ő is rocker stílusra váltott. Teszem hozzá, én nem hordok bakancsot és talpig feketét. Nem is látszott rajtam eddig sem, hogy milyen zenéket szeretek, mert teljesen átlagosan öltözök. Viszont ugye a Facebookon látszik, ha megnézi bárki.

Ő pl ott is, be se jelölt engem, de mindig utasítja a barátnőit, hogy mit nézzenek meg nálam. Ez mire jó neki? Mit akar ezzel elérni? Miért utánoz, és miért mindig az kell neki, aki velem jóban van éppen és beszélőviszonyban vagyunk?

Rám csak fintorog messziről.

Jól vettem észre, féltékeny, irigy lenne rám?



2017. febr. 25. 07:07
 1/2 A kérdező kommentje:
*miért
2017. febr. 25. 07:08
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. febr. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!