Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Azt hiszem féltékeny vagyok a...

Azt hiszem féltékeny vagyok a legjobb barátnőmre, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel teljesen elválaszthatatlanok voltunk, aztán mind a kettőnk összejött egy-egy sráccal, de az én kapcsolatom elég rövid életű volt, ő pedig nagyon jól meg van a barátjával. Ezzel nekem alapvetően semmi gondom, mert szerintem nagyon aranyosak együtt. Viszont egy ideje elkezdtem üresnek érezni magam és rájöttem, hogy a barátnőmmel nem is töltünk együtt időt. Csak néha, amikor olyan óra van, ami nem annyira fontos, akkor beszélgetünk, amúgy meg az összes szünetet a barátjával tölti, és órák után is rohan el vele. Persze vannak más barátaim is, de velük csak néha beszélgetek, váltunk pár szót, de nekik is van legjobb barátnőjük, és olyankor amikor ők együtt vannak engem le se szarnak. És én próbáltam elfelejteni ezt az érzést, de nem ment és egyre többet sírok miatta. Nem tudom mit kéne csináljak.

2017. febr. 9. 15:49
 1/3 anonim válasza:
100%
Hááát nehéz kérdés, nagyon nehéz... Talán próbálj meg beszélni a barátnőddel, hogy kicsit úgy érzed, hogy elhanyagol téged és mindig a barátjával van. Nagyon fontos viszont, hogy ezt kedvesen közöld vel, különben megsértődik. Ne azt éreztesd vele, hogy el akarod tiltani a barátjától, inkább azt, hogy mondjuk minden második szünetben Menjen oda hozzá vagy valami... Ezt már neked kell kitalalnod
2017. febr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőmmel nekünk is emiatt volt konfliktusunk, rettenetes volt, haragban voltunk meg minden, de utána rájöttünk, hogy nem bírjuk ki egymás nélkül, és kibékültünk. Szerintem várd ki, ő is észhez tér majd, és lehet, hogy rádöbbn magától is, hogy milyeb bunkón viselkedett veled. De ha nem bírsz várni, akkor mindenképpen beszélj vele, hiszen végülis ezért a legjobb barátnőd. :) de semmiképp se rontsátok el a kapcsolatotokat egy srác miatt!
2017. febr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Odaállsz elé és megmondod neki hogy ezt érzed a kialakult helyzetről. Nem nagy ügy.
2017. ápr. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!