Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mennyit szoktatok hazudni...

Ti mennyit szoktatok hazudni egy nap?

Figyelt kérdés
A legkissebb ferdítést is számoljátok bele.

2017. febr. 25. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

Nem számolom, nem átlagolom.

Senki sem teszi, mivel életünk része. Ja, és mielőtt valami "szent" elkezdene itt az erkölcsösségről dumálni, gondolkodjon el azon, hogy ő hányszor hazudott a mai nap folyamán (akár csak jóindulatból)

2017. febr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%

Az önmagamnak való hazudgálás is beleszámít? :D

Ha nem, akkor szerintem kb. 15-20 alkalom, lehet több. :)

2017. febr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%
Meg nem mondom milyen gyakran, de naponta biztos nem.
2017. febr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
16%
Nem szoktam hazudni, jó keresztény nevelést kaptam.
2017. febr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mióta nem érdekelnek az emberek és az ő véleményük (kb. 5 éve), azóta megengedem magamnak azt a luxust, hogy ne hazudozzak.

Az igazsághoz tartozik, hogy nem vagyok alkalmazott, magam ura vagyok, így könnyebb őszintének lenni.

2017. febr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokat, nem számolom. Most még többet, mint régebben, ugyanis kisgyereket nevelek.
2017. febr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

#4 Hallod, te "jó keresztény", ha egy 4 éves gyerek megkérdezné, hogy létezik-e a Jézuska, te megmondanád? Vagy az élete utolsó napjait élő halálos betegnek megmondanád a diagnózist, hogy hadd töltse el azokat rettegésben?

Az életünk (a tiéd is) hazugságok sorozata. A hazugság nem feltétlenül rosszindulatú.

2017. febr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a bizonyos jó keresztény eleve egy hazugságra szentelte az életét, ne vesződj vele.

Arra azért kíváncsi lennék, hogy amikor 5 roma az úton este megkérdi, hogy mennyi az idő/adsz-e nekik pénzt/cigit/van-e nálad apró akkor mit válaszolnál. :)

Vagy amikor egy nap a harmadik hajléktalan kérdezi, hogy nincs-e egy kis pénzed, akkor te nem tudod le azzal, hogy nincs, hanem részletesen elmondod, hogy "valójában tele a pénztárcám, de nem adok magának, mert nem szeretném a pénzem olyanokra költeni, akiket nem ismerek."

De akár a regisztrálásoknál fellépő "Elolvastam és elfogadtam a felhasználási feltételeket" is egy jó pont lehet. :D

Vagy mikor azt mondod te nem hazudsz. ;)

Tessék kedves álszentek. :*

2017. febr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#4: Ez biztos? Nem lehet, hogy most is?
2017. febr. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

" De akár a regisztrálásoknál fellépő "Elolvastam és elfogadtam a felhasználási feltételeket" is egy jó pont lehet. :D "

Pontosan :D Ott a pont!

2017. febr. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!