Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Undorodok haa valaki hány...

Undorodok haa valaki hány melkettem miert van es hogy tudnám legyőzni?

Figyelt kérdés
Öklendezek es rosszul leszek ha valaki hány ez miatt nem megyek bulizni és sok helyre valaki segítene?
2017. febr. 25. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Normális emberi reakció, hogy a hányás undorító. Talán valami biológiai/genetikai oka is van, pl. el tudom képzelni, hogy azért, mert ha a melletted lévő evett valami romlottat, akkor esélye van, hogy te is, és akkor jól jön, ha kihányod te is.

Szerintem max azt tudod tenni, hogy elfordulsz olyankor, arrébb mész vagy ilyesmi.

Viszont ha annyira félsz ettől, akkor ne járj olyan bulikba, amiknek kötelező eleme a hányás...

2017. febr. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj olyan bulikba, ahol valóban szórakozni járnak az emberek, nem pedig olyanba, ahol széthánynak mindent, meg belehányni a kukába.
2017. febr. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kötelező ott állni mellette és hallgatni.
2017. febr. 26. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kerüld az ilyen embereket, és az olyan bulikat ahol e általános.

Amúgy ez tényleg emberi reakció, én is rosszul lennék.

2017. febr. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne menj olyan buliba, ahol hányni "szokás". Ezzel szerintem kivéded a probléma 90%-át. A gond szerintem inkább akkor lesz, ha tartós kapcsolatod lesz és/vagy gyereke(i)d. Már persze csak akkor, ha vannak ilyen terveid a jövőre nézve. Mert a családod az, akiket akkor is segítesz, ha rosszul vannak, betegek.
2017. febr. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!