Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kik, milyen fiúk menők a...

Kik, milyen fiúk menők a középiskolákban? Mit kell tennem hogy én is menő lehessek és ne csak egy "kocka" 16/f

Figyelt kérdés
Milyen öltözködési stílus? Vagy mitől olyan közkedvelt pár gyerek?

2017. febr. 27. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Öltözködés max. annyiban számít, hogy a farmered ne legyen szakadt, meg színes legyen a kabátod.

A hajad legyen 2 hetente/legalább havonta lenyírva.

Adj okot rá, hogy tiszteljenek.

Legyen kiállásod, izomzatod, de ha nem, akkor legalább jó szöveged/retorikai készséged.

Szólj be annyi embernek amennyinek tudsz miközben a haverokkal vagy.


És tessék, sikeresen tömegemberré váltál, zéró egyéniséggel, gratulálok az elért "teljesítmény"hez. ;)

2017. febr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Más is lehet valaki "menő". De ez nem a legjobb dolog. Sokkal jobb inkább "népszerűnek" lenni. Én mindig poénkodtam suliba, mindenkivel beszélgettem. Imádtam a fekete humort, mindenki tudta hogy milyen beteg vicceket mondok. Volt "ön humorom", nem tudom ezt hogy hívják. Ez alatt azt értem hogy viccesen elmeséltem ha történt velem valami, nevettem ha elestem a lépcsőn. Ha valakit megszivattam, akkor az a valaki nyugodtan vissza adhatta, és én nevettem rajta. Sokaknak adtam becenevet. Ezt vagy név, vagy tulajdonság alapján. Sokakkal beszélgettem, megkérdeztem milyen volt a hétvégéjük stb... Megdícsértem a ruháját a lány ismerőseimnek ha újjat vett, vagy a hajukat. És a legfontosabb, hogy mindig vidám voltam! A vidám emberek társaságát szeretik.Én ezek miatt voltam "népszerű". Most egyetemista vagyok, itt is megtaláltam a társaságom, sok új emberrel barátkoztam össze.

Kedves kérdező, nem mindegy hogy "menő", "falka vezér", vagy "népszerű" akarsz lenni.

A "menők" általában a lányok kedvencei, és ez miatt a srácok felnéznek rájuk, és ezért lesznek "menők". Ez nem lehetsz anélkül hogy ne lennél jóképű (A tetalkat mindegy, a kislány kinézetűek is lehetnek a csajok kedvencei, ez szimplán attól függ hogy jó képű vagy-e vagy sem).

"Falka vezér" már könnyebben lehetsz. Legyél erős testalkatban, és személyiségben is. Legyél jó sportokban, ne hagyd hogy bárki piszkáljon. Ők azok, akik megmondják hogy na most kuss legyen órán, vagy ha focivan akkor felosztják a csapatot, vagy kimondják a végső döntést ha az osztály valamit megbeszél. Ők azok, akik megszivatnak másokat, de nem fogja őket megszivatni senki, mert félnek tőlük.

És akkor harmadiknak jönnek a "népszerűek". Én is ez voltam. Ez lehetsz a legkönnyebben. Ide csak jó fejnek kell lenned, vitában PÁRTATLANNAK MARADNI, mindenkivel barátkozni. Nem kell jól kinézned, nem kell kigyúrtnak lenned. Nem lényeg az öltözködés, egy a lényeg, hogy légy egyedi. Nyújts valami olyat, amit senki más. Légy olyan, hogyha kimondják a neved bárhol, akkor az emberek mosolyogjanak, és azt mondják: "jaaaaaaj hát én ismerem azt a srácot, nagyon birom". A "népszerűeket" csak azért szeretik, mert mindenkivel jóba vannak, és egyedi stílusuk van.


Tudom hosszú lett, de reméltem sikerült kicsit is segítenem. Én így gondolkodok erről, szerintem ez a három nagy csoport van. Ők azok akiket mindenki ismer. Ez 10.osztály körül alakul ki végleg, 9.be kezdődik. Nagyon sok beleszólása nincs senkinek hogy ő hova fog tartozni. De viszont amivel sokat segíthetsz magadon az az, hogy mindig PÁRTATLAN vagy. Ez a legfontosabb. Hülye iskolás veszekedésekbe ne menj bele. Kész szappanopera az egész. Leginkább a lányok szokása. Szóval légy pártatlan, ne beszélj ki senkit, adj beceneveket, és legyél boldog. Ez a legfontosabb.


Ui:

-Záró jelet azért használok, mert ez csak iskola. Nem egy tv csatorna vagy youtube. Itt nem kéne hogy ennyire megosztottak legyenek a diákok. Mert mindenki egytöl egyig csak egy diák! Semmi több. De sajnos ilyen ez, megkell szokni.

2017. febr. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. Inkább leszek tömeg ember, de legalább közkedvelt és lesznek barátaim, ahelyett hogy egyedül ücsörögjek minden szünetben.

2. Köszi a hosszú de lényeges leírást :)

2017. febr. 28. 15:24
 4/4 anonim ***** válasza:
De miért is akarsz ugyanolyan lenni, mint a többi osztálytársad? Sokkal jobb, ha az maradsz, aki vagy. Amikor egyetemista leszel, már úgyis mindegy, hogy "kocka" vagy-e, vagy sem. Haver leszel fiúnak, lánynak egyaránt. Sőt, engem egy olyan fiú fogott meg, aki nem menő, mert különleges volt. Arról nem beszélve, hogy imádok vele lenni és ő is, nem lép félre, kocsmázni, miegymás. 😊
2017. márc. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!