Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért csúfolja ki a másikat...

Az miért csúfolja ki a másikat hogy "kocka", miközben ő 0-24-ben a telefonján lóg? Ezt nem értem.

Figyelt kérdés

Miért gúnyolják ki, alázzák meg azt, aki kicsit többet gépezik a kelleténél, miközben ők még iskolába menet, szünetekben, órán, wc-zés közben is a telefonjukat nyomkodják? Ez nekem nem tiszta..

Alapból a telefon is egy számítógép, ezek szerint ők is sokat gépeznek.

Valaki érti ebben a logikát?



2017. febr. 7. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem tudják elfogadni, hogy valaki szeret valamit, nem csak páváskodni a mobilon.
2017. febr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Érzik ők is (valószínűleg) hogy függők és ilyen módon igyekeznek - maguk számára - megoldani, hogy környezet felé demonstráljanak, keresnek egy csoportot: "ők ilyenek, de én nem, ugye hogy nem, mondjátok már hogy nem!" - ilyen lehet mögötte.
2017. febr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aki ilyenért gúnyolódik, az egy büdös proli, nem kell vele foglalkozni.
2017. febr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Irigyek rád. Tudják, hogy sokkal többet érhetsz el azzal a gépnyomkodással, mint ők bármikor. Náciskodik a sok csótány.
2017. febr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazából szerintem is néhányan irigyek, mivel jó vagyok Informatikából. Ezt nem menőzés miatt mondtam!

Amúgy azt nem értem, hogy eddig nem bántottak, de most, amikor a napom nagy része a tanulásra, de főleg az edzésre megy el, néha-néha az orrom alá dörgölik.

2017. febr. 7. 20:39
 6/7 anonim válasza:

#1

#3


Ott a pont!

2017. febr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én sokat játszok ps4 -en és néha azt mondják rám "kocka gyerek" miközben egy percet nem birnanak ki a telojuk nélkül.
2017. febr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!