Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen undorító ez a...

Miért ilyen undorító ez a világ? Vagy én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Gondoltam felteszek erről egy kérdést, mert egyszerűen felháborítónak találom, hogy milyen undorító lett a világ.


Én mindig is kedves és rendes voltam, a többi ember azonban nem tartott engem semmire.

Ez oda vezetett, hogy mára egy eléggé megkeseredett ember lettem, nincs jó állásom, nem vagyok gazdag, nagyon kevés(tényleg csak 1-2) barátom van, barátnőm még nem volt és még lehetne sorolni.


Mivel én ugye kirekesztett vagyok, ebből kifolyólag sokat gondolkoztam a világ dolgain, az emberiségen stb

Rádöbbentem, hogy egy elcseszett világ ez.


Engem mindig, gyerekkorom óta piszkáltak az emberek.

Iskolába mindenki bántott, sértegetett engem és csak kihasználtak engem, pedig én rendes és jó gyerek voltam.

Mindig népszerűtlen voltam, mindenki úgy beszélt velem mint egy kutyával.


Ezek a dolgok nagy frusztrációt okoztak. Pszichológus meg sem fordult a fejemben. Még mit nem!

Az emberek azt mondják, hogy már az arcomról meg lehet állapítani, hogy egy megkeseredett ember vagyok.


Jelenleg is ez a helyzet velem.


Egyszerűen undorítónak találom az egész világot minden szempontból: az emberiség korrupt és dekadens, mindenkit csak a pénz érdekel és az anyagi javak hajszolása, a politikusok lerabolják az országot, kifosztanak minket, a világot érdekcsoportok irányítják akik mindent felforgatnak, az emberek bunkók, menőznek és mindig azt rekesztik ki aki rendes és még lehetne sorolni.


Mi az oka annak, hogy ennyire elkorcsosult a világ?



2016. szept. 19. 20:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Pacsi... Ezt akár én is írhattam volna, rohadtul egyetértek
2016. szept. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
21%

A saját tapasztalatomat gyorsan leírom amit úgyis elfognak ítélni, de leszarom ez az igazság.


1., engem is bántottak folyamatosan suliban, és mindig egyedül voltam egy ideig.

2., 19 évesen elkezdtem kőkeményen drogozni, és bandákba keveredtem súlyos depresszióm volt.

3., Próbáltam tovább elfolytani mennyire undorodok a világtól k**kal,piával,droggal 3 szor élet-halál helyzetben voltam...többen is megpróbáltak megölni mert ilyen emberek vannak a világon:)...verekedtem egy perc nyugtom nem volt aludni sem tudtam normálisan.

4., Elmentem egy gyülekezetbe addig amíg istenről nem tudtam semmit utáltam az egész témát...egyáltalán nem hittem benne. És ott jöttem rá , hogy egyáltalán miért vagyok ember mi maga az élet célja és rohadtúl elvannak keveredve istennel kapcsolatban is az emberek de ez bonyolúlt téma...én mindenképp ajánlom.

2016. szept. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%
Ha így gondolod, próbálj meg Nyugat-Európába kiköltözni. Tapasztalatból mondom, hogy itt még a munka és a becsület számít a legtöbbet.
2016. szept. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
15%
a legtöbb bajt a saját bűneink okozzák.
2016. szept. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
53%
A vilag olyan amilyen, de hogy milyen eletet elsz te dontod el. Kepzeld vannak boldog emberek akik nem milliomosok vagy politikusok.
2016. szept. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
24%

Hogy mi az oka?

A szabad akaratú fejlődéshez negatív inger kell, hogy átgondolva tudjuk, hogy nem azt akarjuk.

Ezt így tudom nem érted, de ez a lényege és efféle fejlődés miatt ilyen.

Kérlek írj rám, és minden kérdésedre válaszolok, plusz segítek megváltoztatni hozzáállásod boldogságodért.

2016. szept. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
31%
Hány éves vagy te megkeseredett ember?
2016. szept. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom az utolsó a számból vette ki a szót!
2016. szept. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A 3as válaszolóra értem.
2016. szept. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Jó volna olvasni azoknak a véleményét is, akik téged bántottak, sértegettek és kihasználtak, hogy ők miként vélekednek a te jóságodról és rendességedről.
2016. szept. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!