Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha az élet egy kártyaparti...

Ha az élet egy kártyaparti lenne, kérnél új leosztást?

Figyelt kérdés

2017. febr. 27. 22:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%

még szép, és remélném hogy nem egy nyomi leszek újra.


18/L

2017. febr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Új leosztást csak abban az esetben, ha az eddigi tapasztalataim és tudásom megmaradnak. A jelenlegi életemmel szerencsére elégedett vagyok, nagyszerű barátnőm van, jó anyagi helyzetünk.

Ha újrakezdeném az életet, néhány dolgon változtatnék, melyeket a múltban elhibáztam, és talán minimálisan hatással van a jelenre, de azt nem vállalnám, hogy véletlenszerűen új testben, új helyen szülessek meg nulla tudással.

2017. febr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Akinek rossz az élete annak az új leosztásban is rossz lesz, mert mi döntünk az életünk legalább 90%-ról, és az több mint elég, hogy boldogok lehessünk.
2017. febr. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem kérnék. Eddig nálam sem volt minden olyan rendben(anyagilag) szerencsére mára már megváltozott a mentalításom és az életem is egy jó döntésnek köszönhetően(leléptem ebből a csodálatos "országból")

Amúgy meg lehet valami szar éhezős életet osztanának etiópiában vagy vmi

2017. febr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!