Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkedtek így?

Miért viselkedtek így?

Figyelt kérdés
Pénteken haveromék el vonszoltak a 3 éves "osztálytalálkozómra", sajnos. 24-en végeztünk, de csak 4-en mentünk egyetemre/főiskolára, a többiek vagy rögtön dolgozni mentek vagy elvégeztek egy OKJ-t. Minden zökkenő mentesen kezdődött, de aztán szóba került, hogy kinek-mennyi a fizetése. Mikor engem megkérdeztek(teszem hozzá puszta fikázás végett) mondtam, hogy nem melózok egyetem mellett mert van annyi ösztön díjam, hogy szinte teljesen futja az albérlet+rezsi költségeimet. Erre elkezdték a klasszikus ja azért tanulni sokkal könnyebb mint lenyomni a napi 8!!!!! órát a munkában. Igen nekik 1-2 ember kivételével a szakközép is arról szolt, hogy hangosan végig szenvedték a napot aztán bevágták a táskát a sarokba és ennyi. Nem akarták elhinni, hogy én is bent vagyok 8-tól 18-20 óráig és csak utána meg hétvégén tudok még tanulni. Aztán leléptem haverom mondta, hogy neki az esett le, hogy a többiek azt hiszik nem kell soha bejárni az egyetemre csak az ivás meg a bulizás megy a 4 évig utána meg belehet seggelni amit kell.

2017. febr. 12. 16:09
 1/1 anonim válasza:

Szimplán irigykedtek, hogy neked nem kell dolgozni, mert nekik az intelligencia szintjük nem olyan magas, hogy tudják mennyi munkával jár az egyetem is. Azt hitték csupa móka meg minden. De nem vedd magadra ez csupán primitív emberek akik azt hiszik hogy más élete (ez esetben a tied) jobb mint az övék. Nem bírják elfogadni, hogy neked megadatott ami nekik nem és így akarták leplezni irigységüket és elkeseredettségüket. Nyugtasson az téged, hogy semmiképpen nem benned van a hiba. Ők alacsonyodtak arra a szintre, hogy nem felel meg nekik a saját életük, mindig jobbat és jobbat akarnak annál ami megadatott nekik, vagy amiért megdolgoznak. Ilyenkor azt kell mondani nekik, hogy akkor akard az én életemet, ha átéled mind azt ami árán én eljutottam ide. A jókat és a rosszakat is beleértve.

Remélem tudtam segíteni.Írj légyszi priviben, hogy mennyire találod hasznosnak a válaszomat mert érdekel az emberek visszajelzése.

Köszönöm

2017. febr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!