Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz barátnő vagyok, ha nem...

Rossz barátnő vagyok, ha nem pofoztam fel aki "fogdos"?

Figyelt kérdés
Egy osztálytársam másodszorra ért hozzá ujjal a mellemhez... Az első után megígértem a barátomnak, hogy ha mégegyszer ilyen történik pofán vágom, de nem tettem... Egész életemben visszahúzódó voltam, az osztályba nem is szólok senkihez, mindig csöndes és nyugodt vagyok és sosem jött olyan indulatom bárki felé, hogy megütném... Amikor hozzám ért mindkét alkalommal fujjogtam és mondtam, hogy ne érjen hozzám, és bocsánatot is kértem a barátomtól az első után, amiért nem pofoztam fel az osztálytársam már akkor. A másodikról még nem tud... Rossz barátnő vagyok?

2017. febr. 28. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Te nem vagy olyan beállítottságú, hogy pofán verj valakit, és szerintem ez nem baj. Miért nem megy ő oda az emberhez és állítja le? Neki meg kellene védenie téged
2017. febr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Nem kell pofozkodni.

Nekem mindig elég volt egy határozott nézés és elhúzódás, esetleg egy "Ne érj hozzám." mondat és soha többé nem próbálták meg.

Gondolom még kicsik vagytok, de egyértelműen nem jól kezeled a helyzetet. Legyen tartásod, ne nyafogj, meg fujjogj. Legyél határozott, mint aki tisztában van vele, hogy ez zaklatásnak minősül. Jogod van feljelenteni is akár. Ne viselkedjen civilizálatlan bunkóként, mert hangosan le tudod alázni azzal, hogy "Ne fogdoss, mit képzelsz te magadról?".

Ha csak nyafogsz, akkor direkt azért fogja csinálni, mert látja rajtad hogy bosszant.

HA kicsik vagytok a tanárnak is szólhatsz miatta. A zaklatás nem játék, majd ő is rájön.

2017. febr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
ugasd le hangosan mindenki elott hogy perverz fereg ne merj hozzam nyulni, ha nagyon felsz s nem mered szolj a pasidnak hogy beszelgessen el vele.
2017. febr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%
Ordíts hangosan.
2017. febr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!