Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudnatok nekem ebben segiteni?

Tudnatok nekem ebben segiteni?

Figyelt kérdés

17L vagyok es van egy fiu az oszt.ban akivel regen jartam mar de regebben nem becsult meg egyaltalan, es eltorte a kezet 2 honapja sokszor nemjott miatta suliba mert hogy nagyon fajt neki, es kb 2-3hetig nem jott es most hogy ujra latott ennyi ido utan(ami nem sok) hirtelen en vagyok neki a mindene vagyis ezt probalom megallapitani de egyszeruen nemtudom hogy most mi van, mert egesz allo nap engem nez mindig es en nem nezek ra mert en haragszom ra mert nagyon bunko dolgokat csinalt velem es nem torodott velem rendesen. De most mintha kicsereltek volna ugye ez elott voltam neki en (csaja) es volt egy olyan csaj aki mindent megtett hogy elvegye tolem,es persze nem engedtem de a srac azert dobott hogy a masik csajjal legyen. Most is meg nevetgel a csajjal meg minden de ma magyaron egesz vegig engem probalt nevettetni es nemtudom hogy most mi van?! Persze soha nem jarnek vele tobbet akarmilyen kedves velem de en nemakarom hogy belemzugjon ujbol,mert ha nem viszonzom akkor meg leeget es csufolni fog. Ugyhogy ez az elso kerdesem hogy volt e veletek is ilyen es ha volt ti hogy szalltatok ki ebbol?

A 2.kerdesem pedig az hogy ha nagyon ramragadna akkor hogy mutassam meg neki,hogy en nemakarok vele lenni?


2017. febr. 28. 14:02
 1/1 anonim válasza:
Hát,hogy őszinte legyek,ebből csak úgy lehet kiszállni, hogy meg mondod neki, ha már nagyon rádmászna,hogy te nem akarsz tőle semmit...Nagyon gáz dologgal tudna leégetni? Szerintem, ha nem akarod,hogy mégjobban rádszálljon, akkor inkább mondd meg neki,hogy nem akarsz tőle semmit...Szerintem ez az egyetlen út,de ez az én véleményem...:)
2017. júl. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!