Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kaptam egy állást, ami tetszik...

Kaptam egy állást, ami tetszik nekem. Mivel négy órás, két barátom nem veszik komolyan. Ez rosszul esik. Hogy lehet ezen segíteni?

Figyelt kérdés
Sőt, úgy viselkednek velem, mintha még mindig munkanélküli lennék.
2013. jún. 13. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk elküldöd őket a ... .... . Remélem, segítettem!
2013. jún. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi az,hogy úgy viselkednek?
2013. jún. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Irigykednek. Én is négy órában dolgozom, szerintem ennyi bőven elég, nincs az a pénz, amiért az egész napomat egy munkahelyen tölteném. Szerencsére jól fizetnek, bőven megkeresek annyit, mint mások a 8 óra alatt. Ne foglalkozz velük, élvezd, hogy a munka mellett szabadidőd is marad!
2013. jún. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ezzel a taktikával hányszor találkoztam.

Igen, irigykednek.

Amikor életem első állása meglett, ráadásul szakmámhoz passzoló, rögtön két szakmabeli ismerősöm is el kezdte ócsárolni, de gáz, milyen kicsi cég. Sőt, amikor mutattam első melómat tök naivan, egyikük kb.: ez undorító, fúj, de szar munkákat adnak neked.

Ő azóta sem talált állást, mert nem dolgozik akárhol...


Örülj neki, és próbálj tudomást se venni az ilyen reakcióikról. Lesz szabadidőd, olyat csinálsz, amit szeretsz. :) Hajrá!

2013. jún. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!