Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez már alkoholizmus?

Ez már alkoholizmus?

Figyelt kérdés
Ha már feszült vagyok, ha nem ittam? Nem kell sokra gondolni, naponta egy vagy két üveg sör, és nem részegedek le. Csak már várom, hogy nap végén megihassam, és gyomorgörcsöm van egész nap, munka meg magánélet miatt, és már alig várom, hogy megihassam a sört. Nő vagyok, 26 éves. Ez még elfogadhatónak számít? Vagy érdemes lenne segítséget kérni?

2017. febr. 28. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bőven az. Érdemes segítséget kérni, igen.
2017. febr. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem annak számít, de mindegy is, hogy minek számít. Te érzed, hogy ez neked még belefér, vagy már bajos. Segítség viszont itt még szerintem nem szükséges, ha bem akarsz inni többet ezt a mennyiséget le tudod tenni úgyis. Csak akareterő kell hozzá.
2017. febr. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a mennyiség számít. Az, hogy enélkül nem tudja letenni a feszültséget, meg az, hogy napi rendszerességgel csinálja. Mindenki kicsiben kezdi.
2017. febr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem az alkohol irányít téged, hanem lenyugtat a sörben lévő komló ami egy kenderféle, és ugyanolyan nyugtató hatása van mint a marihuánának.

Ha két sört megiszol esténként attól még nem vagy alkoholista.

2017. febr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, alkoholfüggő vagy. Ez az objektív megállapításom.

A "nem sok" kategóriájába pedig már bőven nem tartozik bele a napi folyadékszükséglet felének-harmadának megfelelő mennyiségű alkohol. Szerintem.

Külön szomorú, hogy nő létedre, ráadásul ilyen fiatalon. :( De ez megint csak a személyes privát véleményem.

2017. febr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne csak személyes, privát véleményeket írjunk:

[link]


Ez alkoholizmus.

2017. febr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én két hónap alatt megittam 2 üveg whiskeyt egydül, magamban. Ez alkoholizmus? Nem! Mert a pálinkát nem birom :D
2017. febr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, kérdező, sajnos ez azt jelzi, hogy megindultál lefelé. Ha tudsz, állj meg még most.
2017. febr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ez már alkoholizmus. Én is ezen az úton indultam el, nő létemre. De már 4 hónapja nem ittam egy kortyot sem.Ha gondolod, szívesen beszélgetek privátban.
2017. márc. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!