Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet ez az érzés, ami...

Mi lehet ez az érzés, ami évente párszor arra késztet hogy egyedül berúgjak?

Figyelt kérdés
Néha előjön bennem ez, talán akkor amikor valami miatt csalódnom kell az emberekben. Nem több ez 4-5 alkalomnál, de ilyenkor magaman kell igyak, egyszerűen késztetést érzek rá. 22/F
2017. febr. 28. 17:44
 1/8 A kérdező kommentje:
Megint kezdek bebaszni. :(
2017. febr. 28. 17:51
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de en minden nap erzem ezt a kesztetest... Mar 40 eve!!!
2017. febr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Serpent ***** válasza:
Ilyet én is szoktam. Amikor már elegem van a napból, akkor hazamegyek és alaposan az üveg fenekére nézek, a többi nem számít. Majd másnap reggel az ágyam mellett felkelve tiszta lappal indulok.
2017. febr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Közben teljesen értelmetlen videókat nézek youtubeon, most pl. valami láncfűrészes megy.
2017. febr. 28. 17:56
 5/8 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem is van. Nekem mondjuk többször.

Veszek két üveg jó bort, na ma festeni/rajzolni fogok, blabla.

Aztán én is youtube-on kötök ki.

Egészségedre!

2017. febr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyet én is csináltam, szerintem az az alapja, hogy minél jobban szeretnénk ilyenkor elszakadni a valóságtól, hogy ne emlékezzünk az emberekre, akik megbántottak. De azóta felfedeztem, hogy egy jó film megnézése, olvasás vagy jógázás ugyanolyan pozitív hatást vált ki nálam, ezért a piát hála az égnek hanyagoltam :D
2017. febr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is szoktam ilyet csinálni.

47 vagyok,becsületes,rendes,jól dolgozom,intelligens vagyok,és amikor a sok tahó majom semmirekellő pronyókból elegem van,akkor olyan szépen berúgok egyedül,mint a sicc.

Nem akarom senki társaságát,egyedül elvagyok a szép lakásomban,videózok,zenélek,és tolom a söröket lefelé :)

Nincs ebben semmi,gondolom neked is tele lehet a hócipőd sokszor az emberekből.

2017. febr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Clay Morrow ***** válasza:
Nem tudom, néha én is be szoktam rúgni egyedül, szerintem ezzel semmi gond nincs, amíg évente max 2-3x megcsinálod.
2017. febr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!