Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek mostanság a lányok?

Miért ilyenek mostanság a lányok?

Figyelt kérdés
Iskolában folyton látom ilyen h*lye p*csákat akik ilye f*s-szinű kabátban járnak meg fekete ruha, adidas cipő.... És ez már kurv*ra idegesít! Főleg azért mert azt hiszik hogy olyan menők meg szépek stb. Én nem vok ilyen szerencsére de nem is akarok ilyen lenni! És úgy röhögnek mint valami félig ló félig egér röhögés.. Szörnyű! Ettől nem tok barátot szerezni. Musical.lyznak meg ilyenek és akkora rib**cok h már fáj..... Annyira elfajul a világ hogy 2020 biztos m2r csak ilyenek lesznek a lányok! Sőt rosszabbak! De a kérdésem konkrétan az lenne h akik (tinik) ilyenek azok felnőtt korukban megváltoznak? Vagy csak kis mértékben? Meg a mai fiúk (ami nem ide tartozik) detto, csak másképp... És annyira idegesít amikor perverzkesnek röhögcsélnek, káromkodnak stb.. És ha valaki bu*kón válaszol, akkor dög*ljön meg de legalább válaszol. (: Na mindegy, aki nem válaszol az viszont detto ilyen lehet, szal választ kérek!! NE PRIVÁTBAN HANEM ITT!!!!
2017. febr. 28. 23:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%

Pf, és mégis mi közöd van hozzá, hogy mások milyen színű kabátban meg milyen márkájú cipőben vannak?

Elmondom neked, hogy én is taszítónak találom a kontrollálatlanul nyihogó utcalánypalántákat, de a megoldás: nem foglalkozol velük.

Ezen kívül olvasgass több irodalmat, mert ráfér a fogalmazásmódodra. Nem sokkal vagy jobb náluk ez alapján az idehányt írás alapján.

És természetesen én is egy szemét vagyok, amiért nem azt írtam hogy "igen, igazad van, milyen jó hogy te más vagy!" mert akik ilyen kérdéseket írnak ki, azok ezt várják...

2017. febr. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Semmi extra, ilyen a kamaszkor. Tíz éve, húsz éve sem volt más a helyzet. Majd kinövik. Nyugi! és egyúttal ne hidd, hogy neked nincs mit kinőni. Később jobb lesz! ;)
2017. febr. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Később? Dehogy! Akkor a munkahelyen fognak keresztbe tenni egymásnak.
2017. márc. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a megoldás az, hogyha majd neked lesz gyereked, akkor te majd másképp neveled. Szépre és jóra neveled, és normális családi légkört biztosítasz neki. Hogy érzed, képes leszel tisztességes férfit választani és tisztességes gyereket nevelni?
2017. márc. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nekem pont ezért nincsenek barátaim mert a körülöttem lévők vagy ilyenek amit le írtál vagy kétszínű kis hazudisak. Inkább vagyok egyedül.

Mindenkinek más a személyisége én kajak nem kritizalok senkit , csak azzal törődok hogy ne legyek olyan mint ők.

2017. márc. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én inkább válaszolok, nehogy egy kis hülye p*csa rossz embernek tartson.
2017. márc. 1. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
"vok"...
2017. márc. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Idegesít, vagy irigy vagy? Mert az írásod alapján a második.
2017. márc. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%

Fiús lány vagyok.

Nem érdekel a divat, a vásárlás, nem ácsorgok órákig a tükör előtt. Egyszerűen értelmetlennek tartom.

Helyette inkább rajzolok, festek, figurákat készítek a kedvenc játékomból, játszok a számítógépen, tanulok, olvasok, mindenféle zenét hallgatok (a klasszikustól a népzenén át egészen az igényesebb elektronikus zenéig), (szerintem) vicces videókat nézek.


Két bajom van velük:

Az egyik, hogy felsőbbrendűségi komplexusuk van.

Órán is hangosan vihognak ezek a semmirekellők, pedig egyetemen vagyunk már (egy -állítólag- nehéz szakon, ami nekik persze nem nehéz). Azzal, hogy csendben maradnak, a tanárt is megtisztelnék, nem csak a normális hallgatókat hagynák figyelni. (Mert a tanáraink nem csak tanárok, hanem a témájukban nemzetközileg elismert kutatók is.) Régen az ilyen lányok kozmetikusnak, műkörmösnek, pultosnak stb. mentek, nem pedig mindenáron egyetemre akartak menni. Elhiszem, hogy vannak közöttük okosak és szorgalmasak is, de ennek a valószínűsége inkább a 0-hoz lehet közelebb, mint az 1-hez.

És: azt mondják arra, aki (jogosan) haragszik rájuk, hogy biztos irigy. Ez mi, ha nem beképzeltség?


A másik, hogy aki nem törődik annyit a külsejével, mint ők, arra kb. úgy néznek, mint egy földönkívülire, és úgy kerülik, mint egy leprást.

Még úgy is, hogy csak az utcán kellett elmenniük mellette... Ha egy közösségbe járnak, jobb esetben talán az illető nevét már tudják, de semmi mást nem tudnak róla azon kívül. És így viselkednek vele.

Szörnyen esik ám ez az illetőnek. Főleg, ha nem tehet róla, mondjuk szegényebb családból származik.

Vagy a legkisebb problémája is nagyobb annál, hogy hogyan áll a haja...

De annak is rosszul esik, akit egyszerűen NEM ÉRDEKEL a téma.


Summázva: egyedül azzal van bajom, amit leírtam. A beképzeltségükkel, és az undokságukkal.

Élhetnek, de hagyjanak mást (bárkit) is élni!

2017. márc. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%
Nahát, itt a napi Különleges Hópihénk.
2017. márc. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!