Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kiközösítés ellen mi a jó...

Kiközösítés ellen mi a jó taktika?

Figyelt kérdés

2017. márc. 1. 16:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hogy nem hagyod magad.

Amúgy nem tudnád bővebben kifejteni?

2017. márc. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Próbálj meg azonosulni,beleolvadni az ő közegükbe.Aki megegyezik velük nagyjából,azt nem lehet kiközösíteni.
2017. márc. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 longlife ***** válasza:
Alakíts egy másik klikket ami jobb,hangosabb,érdekesebb,több csaj van benne,vagy fiú.
2017. márc. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha pl nem köszönnek neked, akkor legközelebb te sem köszönsz nekik előre... Ha sokszor nem köszönsz, zavarni fogja őket.
2017. márc. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az,hogy magadba nézel,és változtatsz.
2017. márc. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
Asz hogyh bepucshíthasz szhposz odaadod azidentitásod ésajövőőd amúgy agyat eszem.
2017. márc. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Közöny, nincs szükséged rájuk, majd ha észreveszik, hogy nem tudnak felhúzni, remélhetőleg megunják, és lekopnak. Vagy nevessél velük együtt, ha cikizni próbálnak. Te is fogadd el őket, ez az ő értelmi szintjük, ennyi telik tőlük, többre tőlük ne számíts. Ne lássák, hogy sikerül téged taposniuk. Ne mutasd ki, ne vedd föl, ne vedd magadra az ő h.lyeségeiket. Szokták mondani, hogy akinek problémája van veled, az nem a te problémád, hanem az ő problémája. Benne is van, hogy az ő problémája.
2017. márc. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Barátkozz, és légy nyitott. Szerintem sokan vannak itt akik, panaszkodnak, hogy kiközösítik őket ( nem a piszkalasról beszélek), de nem is igazán teSznek ellene. Szerintem ha valakit kiközösítenek akkor a a kiközösítőket pont nem érdekli, hogy a kiközösített köszön nekik vagy éppen mit csinál, inkább csak mindenki szépen éli világát.
2017. márc. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Egyébként kik közösítettek ki,és vajon miért?
2017. márc. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9 hónapot voltam kórházban, pszichiátrián, azután hogy otthagytam az iskolát. Iskolatársaim közösítettek ki.
2017. márc. 2. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!