Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy ősszel és...

Mit tegyek, hogy ősszel és télen se veszítsem el a motivációm?

Figyelt kérdés

Most, hogy itt a tavasz, boldog vagyok, és alig várom, hogy felkeljek reggel, csinálhassam a dolgom, stb.

Viszont ősszel meg télen nagyjából nyűg az élet, utálok mindent, semmihez sincs kedvem. Szedek vitaminokat, egészségesen étkezem, sportolok. De minden szürke, nyirkos, ködös, hideg van, minden olyan semmilyen. Hiába pakolok pl. színes fotókat a falamra vagy az asztalomra, akkor is minden sz*r. Nagyon kihat rám, hogy milyen az idő odakinn, mit lehet ez ellen tenni?


2017. márc. 2. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, van ilyen. Ez nagyon rá tud tenni az emberre. Ilyenkor vagy annyira benne kell lenni és a célt látni magad előtt hogy ne veszítsd el a motivációt, vagy ráerőltetni a dolgot magadra.

Én általában ezekben az időszakokban az utóbbit csinálom.

2017. márc. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Többnyire csak vegetálni szoktam. De idén télen megtanultam korcsolyázni. Ha nem tudsz, akkor legközelebb tanulj meg te is. Kicsit jobb lesz tőle.
2017. márc. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!