Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen lustak a férfiak?...

Miért ilyen lustak a férfiak? Es furak. Szoliznak, gyúrnak, selfiznek, és szűk ruhákat vesznek fel. Egó az van, de normális céljuk vagy batorság nincs sokban. Csak a szájuk jár. A szőrtelenités es a manikur hab a tortan. 😂

Figyelt kérdés
2017. márc. 2. 15:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
60%

a napi lúzernős kérdés...

aszongya "a szájuk jár."

Neked mid jár, aranybogár, cuncimunci létedre?

Nehogy ráüljön valaki...

2017. márc. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Felpontoztalak, mert igazad van. :D
2017. márc. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Persze fontos hogy egy pasi igényes legyen. De vannak határok úgy gondolom. Ha már gyantázza vagy borotválja a mellkasát. Manikűrös ház. Testre feszülő ruhákat hord. És mellé még naponta selfis képeket csinal.. az tebyleg olyan mint egy lány. Hébe hóba szolizik oké. Olyan ruha amiben jól néz ki és legyen slim fit, meg oké.. de hogy passzos vagy feszul rajta az gáz. Ez a manikur.. stylist ez már nagyon modernkori pasi szépen kifejezve. Én nekem ilyen szempontbol nagyon hasonloak a fiatal pasik. Lányosak. Nem azt mondom hogy tarzanok legyenek de egy katonaság mondjuk rájuk férne :) Egyebkent ha neha selfizik a pasi mert valahol nyaral az meg oke. De ez a tukros, gyuros, furdoszoba stb.. no comment. Gyurjon. De magának és ne pozoljon napi szinten mutogatva magat mint egy lany. Ez a vélemenyem. Sok nő manapsag tobbet elér mint a pasik. Szinte sok pasi csak nyugnek van....
2017. márc. 3. 08:06
 14/18 anonim ***** válasza:
50%
Ennyi erővel a lányokra is ráférne a katonaság. Tudod, egyenlőség...
2017. márc. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Egyenlőség? 😂 A lányok.. azok lányok. Az ilyen gondolkodás miatt tartunk itt. Mostmar egy pasit is ellehet venni.. lassan azok is lányok..hisztisek..kényesek. Egyébként ezt a 30 felettiek értik meg inkább. Hogy 30 éve milyen volt egy férfi meg most milyen....
2017. márc. 3. 08:52
 16/18 anonim ***** válasza:
Katonaság persze, mondja ezt egy nő. Látszik, hogy ti nem voltatok sose sorozva, fingod sincs róla mekkora egy szar volt. Ha azt akarod idegbeteg, alkoholista is legyen a szőrtelenített faszid, akkor jó úton jársz, mert kb. annyit ért a sorozás.
2017. márc. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
50%

Mondjuk ha olyan barátnőm lenne mint a kérdező, már szingli lennék.

A nők kiharcolják az egyenlőséget, amikor meg esély adódik rá, "te vagy a férfi, én csak egy nő vagyok :O hagyj békén"

De ha koszos lenne a körme egy férfinak mert nem volt kozmetikusnál, pattanásos az arca, gorillának néz ki a szőrtől, gebe mert nem edz, akkor meg azért hisztiznél hogy igénytelenek a férfiak.

Persze könnyen túlzasokba esnek, de akkor is.

És próbáld megérteni a nőket..

2017. márc. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy ez mindkét felnek koszonheto. En átlagosan szoros vagyok es fiatal koromban kirohogtak erte kénytelen voltam borotválni magam. A lányoknak erre van szuksege, ez a társadalmi elvarasuk, ez van. Giliszta justin bieber szeru pasikra. Aztán ahogy megtaláltam a megfelelő lányt úgy nem is vol szükség tobbe a borotvalasra, cukifiu kinezetre
2017. márc. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!