Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Introvertált típusból, hogyan...

Introvertált típusból, hogyan tudnék extrovertált típussá alakulni? 28/F

Figyelt kérdés
2017. márc. 4. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Alkohol.
2017. márc. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Más válaszokat adsz a teszten.
2017. márc. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Istenem, de komolytalan válaszok...
2017. márc. 4. 13:01
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Az introvertált ember magában, egyedül töltődik fel, az extrovertált pedig pl. buliban vagy társasággal, ezt olvastam valahol.

De ha arra gondolsz hogy mondjuk hogy ne fordulj magadba folyamatosan, hogy beszélj sokat a többiekkel... hát nem egyszerű, tapasztalatból mondom :D

Én anno egy rettentő introvertált aszoc kakizsák voltam. Már kiskoromban is: ha valaki rám nézett, bömböltem, és a saját szülinapi ajándékaimat is elhelyeztettem a rokonokkal a ház másik végében, hogy aztán megnézzem őket mikor nincs ott senki. Ebből a helyzetből fejlődtem arra a szintre, hogy most már gimiben oda tudok menni random emberekhez, és elbeszélgetni velük; ugyan még mindig fejlődésben vagyok.

Először is, határozd el magadban, hogy te igenis nyitsz az emberek felé. Rá kell venni magad, hogy odamenj az emberekhez. Legyen vágyad arra, hogy megismerd őket. Mindig mosolyogj beszélgetés közben. Leginkább kérdéssel szoktak nyitni, itt lehet akármi a téma. Beszélgess, ne hagyd abba a mosolygást, és reagálj. Mindig asszociálj egy másik altémára, pl. megnősülés ->mikor ismerkedtek meg -> azok a kamaszkori szerelmek... -> milyen volt a középsuli; stb., és ebből tedd fel a kérdéseket. Ha nagy csend állna be, akkor vagy kezdj el nosztalgiázni, vagy mondj egy ,,hírt" ,esetleg hagyd ott, hogy neked menned kell.

Igazából ezt mindenki saját magának tapasztalja ki; és a másik ember is ugyanolyan ember, mint mi. Hibázik, ciki helyzetekbe keveredik, kényelmetlenül érzi magát... szóval csak lazán. És remélem erre gondoltál :D

2017. márc. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Olyan nagyon nagy változásra nem kell számítani, de társaságban tudnál fejlődni. Eljársz ide-oda?
2017. márc. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én még most is rettentő introvertált, utálom az embereket típusú. :D Nincsen se barátaim, se senkim, aki segítene változni, de ahogyan egyre jobban kezdem megismerni az embereket lehet, hogy mégse akarok. :))
2017. márc. 4. 13:16
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ez a te döntésed. Az emberek megvoltak eddig is nélküled, a kérdésed arra utal, hogy te nem vagy meg (jól) nélkülük. Változni nem mások fognak segíteni, hanem neked kell máshogy közeledni másokhoz, esetleg szakember segítségének igénybevételével.
2017. márc. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Milyen a munkahelyed? Én a közösségi emberekkel barátkoztam, mikor új helyre kerültem (ők jöttek oda :D ), így belerángatnak mindenféle hétvégi kiruccanásokba, csapatépítők szervezésébe, stb. Sokst köszönhetek nekik, magabiztosabb lettem, megtanultam az emberekkel bánni ezáltal.

Szóval ha gyakorolni akarsz, haverkodj buzgómócsingokkal! :D

2017. márc. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nincs munkahelyem még, de biztonsági őrnek megyek, majd egy telephelyre.
2017. márc. 4. 13:34
 10/10 anonim ***** válasza:
40%
Hát ott aztán extrovertált leszel elég durván...
2017. márc. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!