Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elmondtam pár osztálytársamnak...

Elmondtam pár osztálytársamnak, hogy meleg vagyok. Szerintetek most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Bulizni voltunk, eléggé berúgtunk, de azért annyira nem hogy ne emlékezzünk semmire, én belőlem meg kitört, hogy meleg vagyok. Nem akartam elmondani senkinek, csak már annyi ideje titkolom a dolgot, hogy az alkohol kimondatta velem. Igazából semmi nem történt, csak elkezdtek tőlem mindenfélét kérdezgetni, meg hülyültek, akkor még jól is esett erről beszélni. Azt viszont nem tudom, hogy fogok most így holnap suliba menni. Nagyon kellemetlen lesz az egész és félek hogy előbb-utóbb elterjed a hír... Van 1-2 arc ott, akik biztosan rosszul reagálnák le a dolgot.

Ti mit tennétek a helyemben?

18/F


2017. márc. 5. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tagadd le,és kend az alkoholra.Én a helyedben nem érezném ezt kellemetlennek.Hiszen te is ember vagy.Ha,valamelyik okos gyerek belédköt,akkor simán mondhatod neki,hogy ez egy természetes dolog,vagy a képébe vághatod,hogy "olyan szerencsétlen vagy ezzel nagy pofáddal,hogy egy meleg fiúnak se kellenél" .
2017. márc. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elso: akkor miért tagadja le ha azt írod neki hogy ez természetes es ha belekotnek mondja azt hogy egy meleg fiúnak se kellene?
2017. márc. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Letagadni nehéz lesz, tekintve hogy 1 órán keresztül csak erről faggattak, én meg persze válaszoltam...
2017. márc. 5. 11:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondd azt,hogy fogadasbol csinaltad ezt.
2017. márc. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 Nem tudom,hogy a kérdező mennyire akarja ezt felvállalni.Én csak leírtam 2 lehetőséget.
2017. márc. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A felvállalás attól is függ, hogyan reagálnak rá a többiek. Az osztálytársaim többsége viszonylag elfogadó, az osztályfőnökünk is az, plusz már csak pár hét van hátra a suliból, aztán ugye jön az érettségi, így annak a veszélye sem fenyeget hogy éveket kellene kibírnom ha rosszra fordulnánk a dolgok (most próbálom egy kicsit nyugtatgatni magam :D).

Majd meglátom mi lesz holnap. :/

2017. márc. 5. 12:13
 7/8 anonim ***** válasza:
helló osztálytárs
2017. márc. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem volt semmi gáz a suliban. Páran kerültek mintha leprás lennék, meg susmogtak a hátam mögött, de a többiek leszarták, vagy talán már nem is emlékeztek rá. :)
2017. márc. 6. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!