Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Probléma ha adtam magamról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma ha adtam magamról meztelen fotót egy meleg osztálytársamnak?

Figyelt kérdés

Nem tudom baj-e ilyesmibe belemenni. Egy nyíltan meleg osztálytársam azt kérdezte mi lenne ha összejönnénk. Mondtam szó se lehet róla. Akkor legalább hadd nézzen meg egyszer pucéran engem. Mondtam szó se lehet róla. Akkor legalább adjak magamról egy meztelen fotó. Kérdezem, minek? Hogy ha már nem jöhetünk össze legalább képzeletben szerelmeskedjen velem a fotót nézve.

Mondtam szó se lehet róla. De addig rágta a fülem hogy kapott egy fotót rólam. Amilyet kért.

Nem is csinál belőle titkot, azóta arra veri otthon a répát.

Ez baj? Nem tudom eldönteni.


Voltaképp kell hogy az egész érdekeljen engem?

Azt hogy rólam fantáziál azt úgyse tudom megakadályozni meg aztán tőlem fantáziálhat akiről akar.


2016. jan. 5. 08:41
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
53%

Engem sehogy nem tudott volna ilyen dologra rávenni egy meleg, nem, hogy arra verje.......


csak aztán nehogy többet engedj neki, hisz egyszer már megtetted...


ha van rajta arc, vagy valami ismertető jel akkor ha felrakja a netre akkor lehet belőle nem is kicsi problémád később...főleg miután kiírtad ezt a kérdést...

X év múlva ha sikeres vállalkozó leszel, vagy neves ember akkor ez nem kicsit visszaüthet, nem feltétlen a kép...elég ha az kiderül, hogy te melegnek adtál képet magadról


22F

2016. jan. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Hajaj!
2016. jan. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem osztja meg sehol, akkor mi lenne a probléma?
2016. jan. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Miert lenne baj?

Vegul is nem sertetted meg ha teged nem is de egy "darabkadat"megkapta elvan vele,kielegul...

2016. jan. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

kiderül, hogy te melegnek adtál képet magadról



Ajjaj! Oszt mi lesz főbe lőnek majd?

2016. jan. 5. 11:00
 6/30 anonim ***** válasza:
91%
Én is adtam már képet :) És ?
2016. jan. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
84%
#5: nézd meg a facebook butatói című filmet, abban van akinek a karrierje ment rá egy bulifotóra :) igaz ő amerikai volt, de azért itt sem mind1, hogy milyen szóbeszéd terjed rólad...tudod egy ilyen után jönnek a kombinációt, az emberek máshogy néznek rád...de ha nem hiszed, mond el az egész osztálynak és meglátod mit vált ki, ha szerencséd van akkor senkit nem érdekel, de ha nincs...
2016. jan. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

mond el az egész osztálynak


Hát hogyne! Sőt még a képet is csatolom majd illustrációnak.

2016. jan. 5. 11:09
 9/30 anonim ***** válasza:
Az arcod látszik rajta? Mert ha nem, vagy semmi olyan jellegzetesség, mondjuk tetoválás vagy plusz mellbimbó, esetleg 3 köldök, akkor az Isten sem fogja felismerni, hogy az te vagy. :D
2016. jan. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
70%

na akkor már most is szégyelled, gondolj bele, ha ez kiderül X év múlva...esetleg egy munkahelyen dolgoztok és elmondja 1 kollégának aki elmondja egy másiknak.....

még mindig nem érzed a veszélyt ebben?

2016. jan. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!