Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudok megtanulni...

Hogyan tudok megtanulni balkézzel irni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném ezt a kezemet használni, van egy ismerősöm aki balkezes és még a jobbat is tudja használni! EZ engem teljesen lenyűgözött!!
2017. márc. 6. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok gyakorlással. Tudsz írni, meg tudod magad tanítani. A kézügyességedet kell fejleszteni, kitartónak kell lenni hozzá.
2017. márc. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyakorolj! Simán meg tudod tanulni. Velem is az van, hogy balkezes vagyok, de jobb kézzel is tudok írni (mondjuk lassabban). Ez úgy jött össze, hogy egyik órán nagyon unatkoztam és ezt kezdtem próbálgatni. Az unalom nagy úr;D
2017. márc. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Gyakorlással. De amúgy mi a ráknak? A kézírás gyakorlatilag egy kihalt dolog, aláíráson kívül szinte semmit nem írsz kézzel. Akkor minek?
2017. márc. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mert még általánosban nyomatom
2017. márc. 7. 21:10
 5/6 anonim ***** válasza:
utolsó: a saját nevedben nyomasd. Tanulatlannak lenni azért még nem trendi. És igen, tudom, hogy a finnek ezen az állásponton vannak. Csak mi nem vagyunk azon a színvonalon.
2017. márc. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

# 5


Aham, szóval a tanulatlanság ellentéte hogy mindkét kezeddel tudsz írni? A finneket miért hoztad fel? Ők mindkét kézzel megtanulják a folyóírást?

2017. márc. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!