Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nagyon visszahúzódó és...

Ha nagyon visszahúzódó és félénk vagyok lesz valaha normális munkám?

Figyelt kérdés

Nem bírom a kihívásokat, leblokkolok.

Nem szeretek sokat beszélni emberekkel, csak akkor szólalok meg ha kérdeznek akkor is 2-3 szó.

Zavar ha jókedvűek és sokat beszélnek mellettem, zavar ha hülyéskednek.

Zavar ha sokan vannak egy irodában.

Lassabb vagyok az átlagosnál, vagyis lassan végzem el a dolgomat, mert ha gyorsan csinálom elrontom.

Milyen munka lenne nekem való?


2016. júl. 11. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

Mihez értesz? Mik be vagy jó? Ahhoz kapcsolódoan kellene neked munka.

2016. júl. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon nem értek semmihez.

Szeretem az állatokat és a természetet

2016. júl. 11. 16:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Állatorvos,állatgondozó,kutyakozmetikus,kutya kiképző tréner?
2016. júl. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Írtad hogy lassabb vagy az átlagosnál, ettől eltekintve, ha precíz vagy. Lehet belőled bérgyilkos.
2016. júl. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. júl. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Nem bírom a kihívásokat, leblokkolok."


Ez baj. Ezen mindenképp próbálj változtatni.


"Nem szeretek sokat beszélni emberekkel, csak akkor szólalok meg ha kérdeznek akkor is 2-3 szó."


Ez egy normális munkahelyen alap dolog. Te dolgozni mész oda, nem beszélgetni. Aki ezt nem fogja föl, és azért haragszik rád, mert nem lehet veled munka közben jókat dumcsizni, akkor ő a hibás, ő nem való az adott munkahelyre. De elég ha azt mondod, hogy neked koncentrálnod kell a munkádra!


"Zavar ha jókedvűek és sokat beszélnek mellettem, zavar ha hülyéskednek."


Egy normális főnököt szintén zavarnia kéne. Sajnos sokszor hagyják így viselkedni az alkalmazottakat. Főleg gyengébb minőségű munkahelyeken, ezért is megy tönkre sok magánvállalat. Egy sikeres vállalathoz megfelelő munkaerőre van szükség. És ez nem az, hogy munka után miylen jó vele a kocsmában, hanem hogy hogyan dolgozik.


"Zavar ha sokan vannak egy irodában."


Hát, ezt is meg kell szoknod.


"Lassabb vagyok az átlagosnál, vagyis lassan végzem el a dolgomat, mert ha gyorsan csinálom elrontom."


Ez nem feltétlenül baj. Sokan szeretnek lassan, a saját tempójukban dolgozni. Próbálj otthon hobbiból barkácsolni ezt-azt, hátha az segít, hogy gyorsabb, és pontosabb légy.


"Milyen munka lenne nekem való?"


Erdész. Vagy valami olyasmi, ahol kint kell dolgoznod az erdőben, esetleg valahol a szabadban.

2016. júl. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Te nem visszahúzódó és félénk vagy, hanem többféle fóbiád is van egyszerre, amit kezeltetni kellene.
2016. júl. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!