Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik pontosan olyan jellemű...

Létezik pontosan olyan jellemű gyerek aki akár kinézetre is egyezik Eric Cartman-el a Sousth Park-ból?

Figyelt kérdés
Aki kitalálta ezt a karaktert, annak létezhet olyan ismerőse, akiről ezt megformálta? Elnézve a South Park -ot az a kérdés merült fel bennem, hogy létezik e egyátalán ilyen ember, aki mont 9-10 éves negatív, de mégis kedvelhető, ráadásul pont kövér, azaz Eric Cartman. Rasszista, gonosz, rossz magaviseletű,rosszindulatokkal teli, jól manipulálja azt, akit kell pl. az anyját, vagy Heidit azt a barátnőjét, intelligens a maga módján, jó humorú, de kedvelhető kövér gyerek, na és némi gyermeki ártatlanság is van benne. Lehet akár felnőttbe is? Szerintem van ennek a figurának valóságalapja, bár tévedhetek is... De elgondolkodtató. Bár nem szívesen érintkeznék ilyen emberrel... :'D
2017. febr. 23. 21:58
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*South
2017. febr. 23. 21:59
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
biztos van
2017. febr. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy halálpontosan ugyanilyen osztálytársam, Tamásnak hívták. Egy az egyben ugyanez a karakter volt. Később ahogy láttam a Facebookról gyökeresen megváltozott, egyetemre kerület és megjavult szinte teljesen, kivéve a kövérséget. Szerintem ezek a karakterek alap gyerektípusokat jelenítenek meg, tehát tucatnyi ilyet találhatunk még nden általános iskolában.
2017. febr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hehe! Köszönöm a válaszokat! :D
2017. febr. 23. 22:30
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a hármasnak. Cartman ráadásul nagyon tipikus karakter. Nekem is volt egy ilyen osztálytársam általánosban, rasszista volt, anyukája nevelte, anyucipicifiacskája, és minden új játékot ő kapott meg, neki volt először Sega konzolja. :D Lesz_rta a kövérségét, nem zavartatta magát, beszólt, alázott mindenkit.

Velem is egy igazi s_ggfej volt, a tanárokat kicsinálta, volt olyan tanár, aki elsírta magát, mert ez a hülye rászállt.

Őszinte leszek, k_rvára nem volt bájos.

:D

2017. febr. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Áhhháhháháhá a tanár is elsírta magát? XDDD :'D Nem is gondoltam, hogy "Cartman típus" élőben ennyire megtalálható. Én még nem található a nagy Világban. :3
2017. febr. 23. 22:43
 7/14 A kérdező kommentje:
*nem találkoztam ilyennel a nagy Világban.
2017. febr. 23. 22:45
 8/14 A kérdező kommentje:
Hülye a telefonom, és kiegészíti a szavakat, bocsi ha javítanom kell. :S
2017. febr. 23. 22:46
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyéb nekem a többi karakter is ugyanilyen érdekes volt.
2017. febr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Cartman nem csak gonosz és rosszindulatú, hanem konkrétan pszichopata is, ami az elkényeztetettséggel együtt ritka párosítás. Valóságalapja biztosan van, de jobb így nekünk, hogy ő csak egy rajzfilmfigura.
2017. febr. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!