Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mikor kiteszitek a labatoka...

Ti mikor kiteszitek a labatokat az utcara akkor szoktatok arra gondolni hogy most mi lenne ha beled kotnenek akar tobben is? Ti nem feltek?

Figyelt kérdés
es ha meg van is nalatok valami onvedelmi cucc mi van ha elveszik toled?? en legszivesebben pisztolyal jarkalnek ha lehetne az olyan jo lenne.

#ember #utca #kotekedik
2017. febr. 8. 13:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én mostanában szoktam erre gondolni, egyre többet.


Régebben nem is foglalkoztam ezzel, össze vissza járkáltam, de most hogy mondod egyre többet gondolok erre.


Látom mást is foglalkoztat ez.

2017. febr. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Soha nem jut eszembe.
2017. febr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem. Miert kotne belem akarki?
2017. febr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

Mi ez a gyerekes gondolkodás?

Pisztoly? Ha te azzal járhatnál, akkor más is, és akkor tényleg lenne mitől félned! Nézd csak meg, hogy mit okoz a szabad fegyvertartás Amerikában.


Nem szoktam erre gondolni, hiszen felesleges. Ha beléd kötnek akkor beléd fognak kötni, de erre kicsi az esély. Amúgy is mit értesz kötekedés alatt?

Beszólnak, vagy kiakarnak rabolni?


Rablással sajnos nem tudsz mit csinálni, ha nincs lélekjelenléted. Azonban egy önvédelmi eszköz eléggé hatásos(gázspray, paprika spray), a gyors lopás (szald valaki a hátad mögött és kikapja a táskádat a kezedből), azzal nem sok mindent tudsz kezdeni.


Szerintem eléggé önbizalomhiányos egyén lehetsz, tele lelki problémákkal.

Egy pisztolyt is eltudnak tőled venni, és szerintem még életedben nem is lőttél. :D Amire kibiztosítod, már el is veszik tőled. Nem segítene rajtad.

Ha félsz, akkor járj önvédelemre tanító képzésekre, önbizalmat ad.

2017. febr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Nem félek.

Lőfegyverrel szemben úgysincs semmi esélyem, de nincs is ok, amiért megtámadnának.

Ha valaki testileg óhajtana bántalmazni, akkor apukám kitanított, hogy a szemét nyomjam ki, akkor úgyis elereszt.

De nem félek, ilyen erővel attól is félhetnék, hogy a fejemre esik egy tetőcserép. :-)

2017. febr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
cigánylakta faluban nőttem fel magyar kisebbségiként, megtanultam megvédeni magam... de értem mit írsz. Hülye egy világ ez...
2017. febr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolnék tuti megtörténne.
2017. febr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem félek, szerencsére.

De néha átfut a fejemen hogy lehet ez még rosszabb, meg hogy egy vipera mondjuk nem jönne rosszul, de annak mindig az a vége, hogy arra gondolok hogy ha elveszik, akkor biza én szívom meg még jobban :/.

2017. febr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

De igen, néha gondolok erre. Elfutnék, ha meg akarnának verni. Egyik ismerősöm mindig 2 pénztárcát hord magánál, az egyikben csak 500 Ft van, ha megtámadják, ezt önként átadja és ennyi.

Mondjuk engem ha megtámadnának, aranyat nem tudnának tőlem elvenni, mert nem hordok.

Egyébként tervezem, hogy beszerzek egy gázspray-t. Kutyák ellen is jó, ha megtámadnának.

2017. febr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem, nem felek. Veszelyes kornyeken nottem fel, tudom kezelni a helyzetet. Megis mi a francert kattognek allandoan ezen? Azert, hogy belebetegedjek es ne merjek kijonni a hazbol? Hulyeseg. Ha meg akar tortenni a baj, akkor ugyis meg fog, ha nem, akkor meg nem.
2017. febr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!