Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mit lehet kezdeni...

Szerintetek mit lehet kezdeni olyan emberrel, aki nem tiszteli a pszichológiát, és a mentális betegségeket vagy zavarokat?

Figyelt kérdés

2017. márc. 7. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most melyiket nem tiszteli?


Vagy másképp kérdezem!

Mit is kellene tisztelni?

2017. márc. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy értettem inkább, hogy nem vesz tudomást róluk, úgy gondolja, ezek nem valós dolgok. És minden ilyet ki lehetne kúrálni munkatáborral.
2017. márc. 7. 21:37
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem (!) Ez onallo velemeny. Ha nem tudod elfogadni hogy O szerinte ezek nem leteznek neki mert kene a te velemenyed osztania?


Most hosszabb szajcsepeles kovetkezik at lehet ugrani..

Alapvetoen a mentalis bajok sokait lehet megmagyarazni egyszeru allati eredetu megoldasokkal. Biosz 6. Osztaly- kivalasztodas. Tobbnyire az allatoknal az az egyed amelyik eletkeptelen az magatol elpusztulhat. (Pl az "ozvegy" ara) ez az embernel is megtekintheto, szeretne a szuicid hajlamu meghalni. Okes. Miert? Mert nem erzi magat elegnek. Csak a gond az hogy nehezebb nekunk meghalni es feltunobb egy hulla mint egy doglott macska.


A tobbszemelyisegu ember is kepes normalis eletet elni, mindossze tobb gonddal jar. Pl neki oda kell figyelnie mindarra amit egy masik szemelyisege okozhat. Akar egy plusz teher. (Tolokocsisnak kocsival menni)


Nem tamadni akartam csak nem ertem miert akarja a kedves kerdezo, maga, hogy mas ossza a velemenyet. Mit lehet vele kezdeni? Egy barna szinu cuccost a fejere.

2017. márc. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ignorálni.
2017. márc. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért kéne velük bármit is kezdeni? Ők nem hisznek benne ennyi.
2017. márc. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mit jelent az számodra, hogy nem tiszteli, "mi a nem tisztelés foka"?


Bizonyos szinten semelyik ember sem tiszteli, pl mindenki elítéli a szociális fóbiást, de viszont nem cikizi a mentálisan sérültet. Mind a kettő egy mentális betegség/probléma, a különbség a kettő között, az az, hogy a szoc fóbia egy kevésbé súlyos állapot, míg a mentális sérültnek mondott beteg egy egyértelműen látható és komoly problémával küzd


De most akkor az emberek 90%-ról le kéne mondani, ezt döntse el mindenki maga

2017. márc. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is ignorálni és elkerülni lehet az ilyen embereket. Jellemzően, aki tényeket tagad, az buta. Egy ilyen szinten elvakult és dogmatikus emberrel nem igazán lehet mit kezdeni.
2017. márc. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jobban teszed,ha semmit sem kezdesz az olyannal,bár a mazoistáknak kiválló barát lehet.y
2017. márc. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!