Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki egy elmebeteg pszichopata,...

Aki egy elmebeteg pszichopata, azon az már ránézésre látszik anélkül, hogy bármi rosszat is tenne?

Figyelt kérdés
Szóval lehet azt ránézésre látni hogy valakivel valami nem stimmel agyilag?
2017. márc. 8. 09:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
A pszichopaták a legjobb színészek, kitűnően tudják álarc mögé rejteni valódi énjüket. A szociopaták már kicsit más esetek, ők nem tudják olyan szuperül megjátszani magukat. Amúgy 100 emberből 1 pszichopata és 1 szociopata van, nem olyan ritka jelenség az antiszociális személyiségzavar, mint azt hinnénk. A legtöbb pszichopata nem lesz tömeggyilkos meg miegyéb, teljesen normális életet élnek, csak annyi, hogy nincsenek érzéseik.
2017. márc. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
58%

Igen, a pszichopatáknak nem tudnak kötődni senkihez és mivel nem ismerik a szeretet érzését, ezért empatikus képességük sincs. Nincs lelkük, ezért a lelkiismeret-furdalást sem ismerik. Közönyösek, nem értik mások érzelmi hullámzásait. Az érzelmi központjuk nem elég fejlett, erről nem ők tehetnek, de sajnos emiatt rendkívül rombolóak a társ- és emberi kapcsolataikban.

A mosolyuk elárulja őket, a pszichopata mosolya inkább egy vicsorra hasonlít, valamint határozottan lehet érezni a velük való érintkezés során, hogy valami nem stimmel velük. Egyetlen egy módszer ellenük a menekülés.

2017. márc. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
CSak nem magadra ismertél?
2017. márc. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Heló.

Nem.

Itt vagyok én, kezdő stádiumban járó pszichopata.

A jó életben nem látod meg rajtam, beszélgetés után sem.

Titkolom.

Elfedem, hogy az általam felesleges, de mégis kért dolgokban amik nem érdekelnek, úgy teljesítek jól, hogy okosan felépített terv alapján csalok.

Hazudok a céljaim elérése érdekében.De úgy, hogy nem veszed észre, mert nem keveredek hálóba.

Kívülről egy elvontabb, csendes lánynak látsz, akinek 1 közeli embere van.

És még sorolhatnám.

Nem látnád meg rajtam, kiteljesedetten se.

Pszichopata, nem szociopata.

Nem vagyok agresszív.Szemem se rebben, nem idegeskedek, úgy is tudom, hogy jól jövök ki a végén a dologból, ha a háttérből mozgatom a szálakat.

Van egy csomó mód, neten, hogy hogyan ismerheted meg, de nem fog menni, elhiheted nekem.

Az érzelmeik feljetlenebbek, de ez nem azt jelenti, hogy a Pszichopaták intelligenciája az átlagnál nem magasabb, mert legtöbb esetben az.

Sok Sikert.

2017. márc. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
#14: Mit jelent, hogy kezdő stádiumban lévő pszichopata? Úgy tudom, a pszichopaták pszichopatának születnek.
2017. márc. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Elmebeteg és pszichopata...dinnye és ásó. Kb. ez a hasonlóság.

A pszichopata egy érzelmektől megfosztott, intelligens és elbűvölő személyiség, míg az elmebeteg...az elmebeteg, rajta elég könnyen meglátszik, de persze van kivétel.

2017. márc. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Igen, benntvan a génjükben #15.

Magas intelligencia.

Valóban, van kezdő stádium, a jelei 15 év alatt kezdődnek.

Akkor még csak hajlamnak nevezik.

2017. márc. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
53%

Nem, nem intelligensek, azt csak hiszik magukról. :)

Max. két találkozás után leveszed, hogy manipulálni akar a kis pszichopata féreg, innentől kezdve már te veszed át az irányítást.

Én már két nárci-pszichót is megszívattam kegyetlenül, úgy, hogy azóta is visítanak. Azt hiszik magukról, hogy szentek és sérthetetlenek, Ők A Nagy Manipulátorok.

Csak egyet felejtenek el, hogy az érzelem magasabb rendű a sz..rházi beteges közönynél, ennél nem tudnak labdába rúgni.

Falu, 32 éves szörnyszülött lány, utálta mindenki, mint a sz..rt, igazi energiavámpír volt. A szülei kirakták a francba, kijelentették a házból, annyi gyötrelmet és szégyent okozott nekik, hogy kidobták a fenébe. A csaj még vissza-visszajárt szívni a szülei vérét, de a a szomszédok, az egész utca összezárt a szülei mellett, kiköptek, szomszéd férfiak veréssel fenyegették a leánykát, ha még egyszer megjelenik a szülői háznál. A pszichopata kislányka végül is felfogta és elhúzott lassan a vérbe.

A szomszédasszonyom szintén bír egy negyvenéves kis kihasználós, manipulatív takony fiúval. A húsvétot már nem itt fogja szipolyozni, ezt mi, a szomszédok, férfiak és nők garantáljuk. :)

Szóval, kicsi kis pszichopata lány, ne légy annyira biztos magadban! :)

2017. márc. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Mennyi probléma és téglvhit szállingózik itt.

Nem, nincs olyan, hogy kezdő stádiumban lévő pszichopátia. Maximum a jeleit lehet látni 15 éves korban. De az egyik válaszoló, aki pszichopatának állította magát sem az. Ők nem fognak gyk-ra feljárni és anonímként imponálni a "betegségükkel", mert ők nme imponálnak ezzel.

Utolsónak pedig annyit, hogy valószínüleg nem pszichopatával találkoztál, ők igenis sikeresen manipulálnak és pont amiatt, mert nincsenek érzelmeik. Az érzelem az egyik leghátráltatóbb jellemző hiába mondod az ellentétjét.

2017. márc. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Tévhit*
2017. márc. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!