Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kis munkahelyen a férfi...

Kis munkahelyen a férfi főnöknek nem illenék köszönteni a női beosztottakat? Nem kötelező de illenék?

Figyelt kérdés

Kis munkahely kb 20 dolgozó. Nem 20 nő, hanem össz 20. A munkáltató egy férfi már ha annak lehet nevezni egy 60 feletti alkoholista magát atyaúristennek képzelő barmot.

Nem illenék neki a női beosztottakat -akik minimálbérért vagy majdnem annyiért ott bohóckodnak neki naponta- valamivel köszönteni nőnap alkalmából?

Na nem gyémánttal meg arany nyaklánccal de egy szál virág egy bonbon vagy bármi apró figyelmesség. Nem illenék?

Tudom ez nem kötelező de hát ismerjük a stílus maga az ember. Tán ha megtenné árnyalná magáról a közkeletű képet hogy egy alkoholista vadbarom?

Vagy ez már magas neki?


2017. márc. 8. 11:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%

NEM, eleve ilyen hozzáállású beosztottat észre sem szabad venni. (Ha ugyanis a fönök neked ennyire lenézetett valaki, akkor - amennyiben tisztességes ember lennél -, két lehetöséged van: VAGY befogod a szád és megtartod a véleményedet magadnak, VAGY keresel más helyet, de nem fröcsögsz a háta mögött)


Emellett egy fönöknek max. annyi férne bele, hogy szóban megemlíti, hogy mindenkinek kellemes nönapot kíván, több nem.

De a legtöbb munkahelyen eleve úgy a normális, hoyg az összes férfi kollége közösen "köszönti meg" a nö munkatársakat, de szintén vagy csak szóban, vagy esetleg 1-1 szál hóvirággal vagy hasonló aprósággal, ami nem kerül pénzbe.


El sem tudom képzeni, hogy milyen alapon VÁRSZ EL bármit is a fönöködtöl a részedröl ilyen hozzáállás mellett!

2017. márc. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Komoly frusztrációd lehetnek. Meg köszönthet de igazából semmilyen elvárás nincs felé.


Bár nem értem, hogy a fizetésetek, az ő kora, a vélt vagy valós szenvedélybetegsége és az egyébb felsorolt dolgok miért relevánsak a kiírt kérdésben.

Az, hogy minimál bérért dolgoztok az a ti dolgotok nem az övé.

2017. márc. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

"1-1 szál hóvirággal"


!!!! Hát épp a hóvirág az bűncselekmény lenne....

2017. márc. 8. 11:15
 4/15 A kérdező kommentje:

A fizetést azért hoztam fel mert ha már adott egy cég ami mindennel csal ami 6 órás papírral dolgoztat 8-10 órákat minimálbérért ahol a szabadságodat ki nem veheted csak papíroon ahol nincs munkacvédelmi cucc mert azt is elspórolják ott az lenne a minimum hogy annyit odavetek ilyen alkalommal a nekem bohóckodó doridocskáknak hogy na mégis boldog nőnapot vagy nem?

Vagy annit érnek neki a beosztottai ahogy bánik velük? Csicskák droidok jobbágyok?

2017. márc. 8. 11:17
 5/15 anonim ***** válasza:
Nálunk a virágboltban kapható TERMESZTETT hóvirág, büntetés meg a csak a terméseztben szedett után van.
2017. márc. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%
Ha ennyi bajod van a munkahellyel meg a fönökkel, akkor minek vagy még ott?????
2017. márc. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

"VÁRSZ EL bármit"


Nem elVÁROM hanem ILLENÉk. Köszönni is illik. Ha valaki nem köszönöm nem lövik agyon miatta csak levonják a következtetést hogy na ez is egy tajparaszt.

Itt is így van... a főnökről van egy vélemény közkeletű leírtam mi... vajon miért alakult ez ki? Kb azért mert igaz.

2017. márc. 8. 11:19
 8/15 A kérdező kommentje:

"Nálunk a virágboltban kapható TERMESZTETT hóvirág, "


Kérem a virágbolt címét város utca házszám...

2017. márc. 8. 11:19
 9/15 anonim ***** válasza:
2017. márc. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%

Nő vagyok és nem várnám el nem is várom el.

Semmiben sem különbözik a mai nap a többitől. Vagy szerinted nem a képmutatás legalja lenne, ha kapnátok valamit csak azért mert nőnap van, de az év többi napján kutyába sem néz? Hát köszönöm, de erre nekem speciel nincs szükségem.

Mellesleg egy olyan helyen, ahol nem éppen jók a munkakörülmények, (az általad adott információk szerint) a férfi kollégáid is kb. Ugyanúgy vannak megbecsülve, ők mikor kapnak figyelmességet?

Szívesen fogadok köszöntést a páromtól, testvéremtől, közeli ismerőstől(bár soha nem várom el) de olyan emberektől nem, akik az év többi napján semmibe vesznek, nem tisztelnek, vagy álszent módon a képembe vigyorognak.

2017. márc. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!