Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az a férfi, aki több éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a férfi, aki több éves sikertelen teherbeesési próbálkozás után közli: neki nincs kedve a kötelező szexekhez, az tényleg akar gyereket?

Figyelt kérdés

2014. nov. 19. 11:44
 1/8 Noydra ***** válasza:
100%
Ő még dugni se akar...
2014. nov. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Nem ismerem a szituációt, de...

Ha történetesen házas lennék és gyereket akarnék, de nem jönne össze... de az asszony görcsösen akarná csinálni, CSAK AZÉRT, hogy essen már teherbe, az lenne annyira kiábrándító számomra is, hogy igen: nem kívánnám az együttlétet, mert nem az örömszerzés forrása lenne, hanem egy kényszer, amitől inkább szabadulnék.


A kérdésedből legalább is azt vettem le, hogy ez a helyzet.

2014. nov. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kendrazoltan ***** válasza:
100%
Javasolnék egy teljes orvosi kivizsgálást mindkettőtöknek, mert elég egyszerűen ki tudják mutatni, mi lehet az oka annak, hogy évek óta nem sikerül összehoznotok a babát...a kényszerszex pedig hosszabb távon elveszi az aktus örömét, így ha nagyon erőlteted, akkor pár év múlva azt fogod itt kérdezni, hogy mióta összejött a baba, a pároddal nem jó / nincs szex, mi lehet a bak, már nem kíván? A gyerek akkor jön, amikor akar, nem akkor, amikor te akarod...ez örök szabály és nincs rá magyarázat, miért...
2014. nov. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ebben a kényszer dologban lehet kérdés megoldása! ez amitől így érzi!
2014. nov. 19. 11:56
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem akart jönni a második baba ezért elmentem dokihoz. Nekem is odaadta a doki a lázlapot, és mondta, hogy peteéréskor kétnaponta szex!

Az első két alkalom után közöltem a férjemmel, hogy vagy lesz második gyerekünk normális módon, vagy törődjön bele az egygyerekes létbe. Mélyen egyetértett vele. Amikor más határozza meg a szeretkezés időpontját, az egész kényszerszagú lesz, lőttek a spontaneitásnak, mindennek.

Kidobtam az összes lázlapot és pár hónapon belül megfogant a második gyerekünk, aki most már óvodás:)

2014. nov. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt jelenti hogy nem akar gyereket, csak az óramű, tervezett, gyerekcsinálásért szexet már unja. Én megértem. Az emberek élvezetből szexelnek, nem azért hogy összejöjjön a gyerek.


Ha akarnak gyereket akkor nem védekeznek, de az ekkor és ekkor kell csinálni tényleg kiábrándító lehet egy idő után.

2014. nov. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha a szex után megjegyzések vannak, akkor megértem. Iszonyatos lelki teher lehet az, hogy ha az életképtelen spermái miatt bármilyen megjegyzéseket kap. Ez sok sok beszélgetést kíván részedrő....
2014. nov. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem én tettem megjegyzést és nem az én kapcsolatomról van szó. Egy nagyon kedves barátnőmnek szeretnék a vélemyeitekkel, hozzászólásaitokkal segíteni. Eddig és minden ezutániért Köszi!
2014. nov. 23. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!