Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfinek kötelező kezdemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinek kötelező kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Az történt velem, hogy van egy bolt, ahova naponta járok. Van ott egy új eladó lány, és egy-két alkalommal észrevettem, hogy mosolyog rám a "szeme sarkából", egyértelmű jeleket küld. Helyes meg minden, viszont nem igazán vonzott. Mert azért beszéd, mozdulat, gesztusok, szóval úgy az egész sok mindent elárul az emberről, és egyszerűen ő nem fogott meg. Igyekeztem kedves, normális lenni vele, viszont pár alkalom után tök bunkó, frusztrált lett. Egyértelműen úgy tűnt, hogy nem bírta megemészteni, hogy nem kezdeményeztem.


Volt egy régebbi másik példa. Egy koktélozóban iszogattunk egy lánybarátommal, odaült két másik lány mellénk, és az egyik szintén egyértelmű jeleket küldött. Én ugyanúgy éreztem, mint most, és nem kezdeményeztem, végül elmentek a lányok. A lánybarátom erre elkezdett lehülyézni, lehordott mindennek, hogy mekkora hülye vagyok, amiért nem léptem.


A harmadik eset meg még a középsuliban volt, ahol egy lány volt eléggé belémzúgva, de akkor is ugyanez volt a helyzet, ráadásul én akkoriban másért is voltam oda, úgyhogy nem kezdeményeztem. Azóta már találkoztam vele, és egyértelmű jelét adta annak, hogy haragszik, elég durván próbált megbántani is gúnyos beszólásokkal meg hasonlók.


Szóval a kérdésem az lenne fiúkhoz, lányokhoz, hogy szerintetek velem van a baj? Mert én komolyan nem hiszem, hogy egy férfinek kötelező lépni, ha a lány jeleket ad. Ha egyszer nem érdeklődöm egy lány iránt, akkor miért kéne bármit tennem? Az őszinte lenne?


Igazából azt se értem, hogy mért viselkedtek így ezek a lányok. Amikor én odavoltam más lányokért, volt, hogy nagyon durván koptattak le, volt, hogy nem vettek rólam tudomást, mégse haragudtam meg egyikükre se. Még aki durván koptatott le, azzal is jól esett utána véletlenül újra találkozni, mert annyira odavoltam érte, hogy egyszerűen jól esett látni. Akkor ezek a fent említett lányok miért viselkednek így?



2016. júl. 23. 14:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Most nem olvastam végig a kérdést, csak bele olvastam több helyen, DE:


Ha akarsz valamit ezektől a lányoktól, akkor kezdeményezzél. Ha nem akarsz tőlük semmit, akkor ne kezdeményezzél. Nem fog a szádba repülni a sült galamb.

2016. júl. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

Nem kötelező, csak illene.

A lány részéről a gesztusok és a jelek azok amik arra kéne, ösztönözzenek, hogy kezdeményezz nála.

Ha nem kezdeményezel, miután leadta a drótot, akkor egyértelmű, hogy úgy fogja venni a dolgot, hogy nem akarsz tőle semmit.

2016. júl. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

"Ha egyszer nem érdeklődöm egy lány iránt, akkor miért kéne bármit tennem?"


Ez az egészből a lényeg! Ezen nincs mit túl ragozni és komplikálni!


Egyébként meg nem kötelező, a lányok is kezdeményezhetnek a mai világban.

Viszont egy nőnek jól esik, ha a férfi kezdeményez, ha kölcsönös a szimpátia, hisz mégis csak ő a férfi!

2016. júl. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
Csajoknak itt arany dolguk van... Csak várni kell... Te meg szopsz
2016. júl. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#2: Ezt értem, de miért "illene" kezdeményezni? Egy férfinek azonnal ugrani kell, ha bejön egy lánynak?
2016. júl. 23. 14:26
 6/17 anonim ***** válasza:
89%

Azért hogy jobban megértsd:

Ez olyan mint az egyoldalú beszélgetés.

Dumálhatsz nekem naphosszat, ha nem mondok és nem reagálok rá semmit, akkor úgy fogod érezni, hogy telibe szarom, hogy mit magyarázol, nem?

2016. júl. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#3: Értem, de nem az a gondom, hogy miért a férfinek kell kezdeményezni. Kezdeményeztem volna, ha érdeklődtem volna irántuk.
2016. júl. 23. 14:28
 8/17 A kérdező kommentje:
#6: Ez világos, de akkor kezdeményezzek egy lánynál csak azért, hogy ne érezze rosszul magát? Ha közben eleve nem akarom, hogy alakuljon valami, de mégis csinálom, akkor meg azért vagyok szemét. Netán randizzak, járjak is vele, még ha nem is érdekel? Akkor meg azért lennék szemét.
2016. júl. 23. 14:31
 9/17 anonim ***** válasza:
80%

Látom még mindig nem érted.

Ha nem akarsz tőle semmit, akkor nem kell kezdeményezned, nem kell adnod semmilyen jelet.

Ha viszont igen, de le se tojod, akkor miért csodálkozol azon, hogy nem jön össze semmi?

2016. júl. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Azért ahogy belegondolok jobban, arról lehet szó, hogy ezek a lányok eléggé bizonytalanok magukban, ezért nem bírják elviselni, ha valaki nem érdeklődik irántuk. Viszont az, hogy utána ilyen bunkón reagálnak, azt is mutatja, hogy elég követelőzők. Akkor pedig jobban is tettem, hogy nem kezdtem.


Egyébként fiúkkal is volt egy csomó hasonló élményem. Úgy értem, amikor új közegbe kerültem, mindig igyekeztem rendes lenni mindenkivel, viszont voltak, akik alapból nem voltak szimpatikusak, ezért annyira nem barátkoztam velük. Sokan ezt annyira nem bírták megemészteni, hogy elkezdtek utálni, meg b*aszogatni.


Egyszerűen nem értem, hogy a legtöbb ember miért függ ennyire mások véleményétől. Ennyire nem képesek a maguk lábán szilárdan megállni?

2016. júl. 23. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!