Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kis munkahelyen a férfi...

Kis munkahelyen a férfi főnöknek nem illenék köszönteni a női beosztottakat? Nem kötelező de illenék?

Figyelt kérdés

Kis munkahely kb 20 dolgozó. Nem 20 nő, hanem össz 20. A munkáltató egy férfi már ha annak lehet nevezni egy 60 feletti alkoholista magát atyaúristennek képzelő barmot.

Nem illenék neki a női beosztottakat -akik minimálbérért vagy majdnem annyiért ott bohóckodnak neki naponta- valamivel köszönteni nőnap alkalmából?

Na nem gyémánttal meg arany nyaklánccal de egy szál virág egy bonbon vagy bármi apró figyelmesség. Nem illenék?

Tudom ez nem kötelező de hát ismerjük a stílus maga az ember. Tán ha megtenné árnyalná magáról a közkeletű képet hogy egy alkoholista vadbarom?

Vagy ez már magas neki?


2017. márc. 8. 11:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Ez is igaz.


Ami a férfiakat illeti ők mit kapnak itt semmit de mintha ők könnyebbe mozognának a munkaerőpiacon. az itteni nők régi bútorok míg a férfiak cserélődnek.

volt itt olyan eset hogy közelben építkezés volt és egyik itteni pasi kiszaladt hogy nem kell ember ott bámire? kellett fel is vették. másnap már nem jött ide be.

2017. márc. 8. 11:56
 12/15 anonim ***** válasza:
54%
Én nem várnám el ezt senkitől, függetlenül attól, hogy főnök vagy sem. Engem nem érdekelnek az ünnepek, főleg az ilyen mesterségesen generált ünnepek - lehet ő is így gondolja, nincs ebben semmi rossz.
2017. márc. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

" főleg az ilyen mesterségesen generált ünnepek -"


Na ja miért melyik ünnep nem mesterségesen generált?


Van olyan ünnep ami készen hevert a földön nőtt mint a gomba és csak fel kellett szedni?

Az összes ünnepet mi találtuk ki... mesterséges. Az állatoknak nincsenek ünnepeik.

2017. márc. 8. 13:34
 14/15 anonim ***** válasza:
Van, aki nem tartja. Én egyszer akadtam ki: a nagyfőnök az összes nőt felköszöntötte...kivéve engem. Ezt mind úgy, hogy én voltam a "kisfőnök", a többiek meg az én beosztottaim voltak. Bunkó volt és kész.
2017. márc. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nos én soha nem köszöntöttem a női kollégáimat. Egyszerűen kölcsönösen rühelltük egymást, miért jópofiztam volna nekik az év egy napján?

Nálatok ugyanez a helyzet. A születésnap is egy olyan dolog, hogy akkor és csak akkor, ha kölcsönös. Ha te viszont nem köszöntöd, akkor te se rinyálj, hogy ő nem köszönt ilyen-olyan napokon.

2017. dec. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!