Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan segíthetek magamon?

Hogyan segíthetek magamon?

Figyelt kérdés
Nagy valószínűséggel önbizalom hiányos vagyok. Bár ezt még magamnak sem tudom annyira bevallani. Egyszerűen utálom magam, minden egyes porcikám. Nem akarok öngyilkos lenni nem is vagdosom magam ez miatt és sohasem tenném meg tehát annyira nem durva ez a dolog. Viszont egyszerűen ez az egész kezdd odáig fajulni hogy nem merek emberek (osztálytársak vagy csak barátok ismerősök) közelébe menni mert félek a kritikáktól. Persze tudom hogy a negatív kritika is kritika de nem esik jól (mint hogy gondolom másnak se). Dagadt vagyok nagy az orrom kapák a fogaim és még sorolhatnám. Egyszerűen tényleg utálom magam. Megpróbálok csinos ruhákban járni (amennyire az alakom engedi) de akárhányszot belenézek a próbafülke tükrébe majdnem elhányom magam elkezdek könnyezni és kimegyek a boltból. Néha cdak úgy veszek ruhát hogy nem nézem meg hogyan áll csak azt hogy felfér e rám. Fiatal vagyok és tudom hogy ennyi idősen nem ezzel kéne foglalkoznom de nem tudok magamon segìteni. Próbáltam rengeteg dologgal de egyik se ment. Aztán utána arra jutottam hogy magamba kéne elintézni de az inkább egyre rosszabbra sodorta ezt az egészet. Nem várok sajnáló kommenteket és mivel a nevemet sem tudjátok azért merem itt leírni az egészet. Képet nem küldök mert nem lennék rá képes csak képzeljétek el. Erre szeretnék valami megoldást találni. Ha már nekem egyedül nem megy talán mások segíthetnek.
2017. márc. 8. 17:00
 1/3 A kérdező kommentje:

A helyesírási hibákért elnézést nem olvastam vissza.

És lány vagyok (nagy valószínűséggel gondoltátok)

2017. márc. 8. 17:01
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezzel rengetegen vannak így,és mindig a "magadfajták" a legszerethetőbb emberek,hidd el! Önmagad elfogadása nyerés. Ne akarj buta liba lenni,mint nagyon sokan mások,érsz annyit mint más,hidd el!
2017. márc. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hiába a legszerethetőbbek,hogyha az önbizalom hiány miatt mondjuk bántják is őket,aztán már lehet nem lesznek olyan szerethetőek a sok felgyülemlett dühtől.Mindneképp tudatosítsd magadban,hogy nem jobbak nálad a többiek,még ha azt is hiszik,aztán meg ne akarj nagyon máshogy kinézni,mert sajnos úgysem fogsz tudni,hacsak nem operáltatod át magad vagy valami hasonló durva dolog.Foglalkozz akkor inkább az egészségeddel,az fontosabb,és a későbbiekben is jobb lesz majd neked,ha most elkezdesz az alapvetőbb,de mégis fontosabb dolgokkal foglalkozni.
2017. márc. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!