Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Büdös, ti hogyan viselkedtek?

Büdös, ti hogyan viselkedtek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ti hogyan reagáltok arra, ha valaki büdös mellettetek? Meg szoktátok fogni az orrotokat, vagy megnézitek, hogy esetleg ti leizzadtatok-e?

2017. márc. 8. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb. mindig az az első reakcióm, hogy "ez tuti az én szagom". Aztán, ha megnyugszom, hogy nem, akkor az attól függ. Ha az illetővel jóban vagyok, akkor valahogy megpróbálnék szólni neki erről, de ha látom, hogy amúgy igényes, tiszta, akkor hagynám, valószínűleg nem tehet róla (ismerek egy ilyen embert, többször fürdik, mint ahányszor én eszek egy nap, és mégis büdi)
2017. márc. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
s szerinted mitől lehet büdös? szorong vagy hormonok?
2017. márc. 8. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég ciki, de régebben én is büdös voltam, valamiért állandóan leizzadt a hónaljam és olyan szagom volt, mintha lefutottam volna a maratont :S Még ha 2 perce jöttem ki a zuhany alól, akkor is ilyen szagom lett...Azóta már nincs ilyen problémám, de még mindig megijedek, amikor büdöset érzek, hogy ez én vagyok már megint. De ha biztos vagyok benne, hogy valaki másból jön, akkor ha tehetem, elkerülöm, vagy ha nem, megpróbálom elviselni.
2017. márc. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nagyon érzékeny az orrom, igy bármilyen járművön, utcán, stb. fogom magam és arrébb megyek mert nem viselem. Nem a kis izzadtságszagról beszélek nyilván ami nyáron előfordulhat
2017. márc. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!