Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen embernek gondoltok a...

Milyen embernek gondoltok a kezirasom alapjan?

Figyelt kérdés

Lany vagy fiu, kb mennyi idos, es tulajdonsagok

(Nem lenyeges a szoveg, eppen a torilecke volt lefotozva mert oda kellett adjam egy osztalytarsamnak. Hozzatennem, hogy utalom a torit, bar az irasomon nem sokat valtoztat)



2015. jan. 20. 22:08
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2015. jan. 20. 22:09
 2/12 A kérdező kommentje:
2015. jan. 20. 22:10
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egy laza lány vagy, az életkorodra abból lehet következtetni, hogy mit vesztek órán, bár vehettétek ezt 20 évvel ezelőtt is, de nem valószínű. Ilyen zárkózott nagy A betűket még nem láttam, talán nem véletlen. Leginkább azért gondolom, hogy lány vagy, mert kecsesen írsz elég sok betűt.
2015. jan. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem te fiú vagy.Már az írásodból kivéve mert eléggé trehanyul írsz.(Nem rosszindulatból írom :-D )Csak a lányok sztem kissé szebben írnak,és kevesebb áthúzással mint egy fiú.Kb 15 lehetsz.Nagyszájú,vagány és minden roszban ott lehetsz szerintem.:-D

De mostmár kiváncsi vagyok milyen fajta vagy:-D Írd majd ide azért.:-D

2015. jan. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Fiú vagy. Az írásod még kiforratlan, és törit tanulsz, tehát szerintem te 13-14 éves fiú lehetsz. A tulajdonságok? Hanyagul írsz, de mégis írsz. Tehát tanulsz, sőt, oly annyira, hogy még el is kérik tőled a leckét, csak sietsz, és nem foglalkozol a külalakkal, nem érdekel mások véleménye. Sietve írsz, és nem szereted az olyan tantárgyakat, ahol sokat kell írnod. Tehát te inkább a reál tantárgyakat szereted, mint pl a matek, és a humán tantárgyakat kevésbé, mint pl a töri vagy az irodalom.


Üdv:


Egy átlagos srác.

2015. jan. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Koszonom a velemenyeket, meg johetnek a talalgatasok, es meg egy kis "segitseget" hoztam:fizika (csak azert mert valoban realos vagyok es lassatok szamokat is tolem):

[link]

2015. jan. 21. 18:09
 7/12 anonim ***** válasza:
Mostmár nagyon kiváncsi vagyok milyen vagy.Hogy ele találtam.írd le létci.:-D 2es voltam.:-)
2015. jan. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Le fogom irni, de meg kivancsi vagyok velemenyekre! Legkesobb jovo heten elarulom :)
2015. jan. 21. 18:38
 9/12 Jelenovszki ***** válasza:
Egy kicsit szétszortnak,mint én mert én is kb így írok :/
2015. jan. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Na jo, akkor most elmondom:

12,5 eves lany vagyok

Jo tanulo (nem vagyok egos de romaniaban 9,93 az atlagom)

Realos vagyok, matek,fizika-johet, tori, roman, irodalom-eppen tudom, hogy vizsgakon tudjam, de utalom

Szetszort annyira nem vagyok, eleg sok mindent eszben tudok tartani, viszont torioran ugy erzem, azonnal elalszom...

A dolgaim nincsenek katonas rendben, ha erre gondoltatok volna a szetszortsagot :)

Bocsi ha csalodast okoztam :D

2015. jan. 24. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!