Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elszokhat valaki annyira...

Elszokhat valaki annyira másik nemtől, hogy akár vonzódik hozzá, akár nem, képtelen módon zavarba tud jönni tőle?

Figyelt kérdés
Harmincas nő vagyok és nagyon zavar, hogy egy kétértelmű poéntól is újabban zavarba tudok jönni. Ma már mérges is lettem magamra, mert nem tudtam kezelni fejben a helyzetet. Egyszerűen nem tudok rájönni mi lehet az oka...
2017. márc. 9. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ez mennyire elszokás kérdése. Én kb. 10 éve nem kerültem szexuális kapcsolatba senkivel sem, de ettől függetlenül ha meglátok egy szép nőt akkor előfordulhat,hogy kihegyesedik a nadrágom. Szóval ha csak nem bünteted magad forró vassal miatta, akkor szerintem csupán a cölibátus miatt nem szünik meg benned a természetes késztetés. A századelőn a prűd Angliában, ahol leányintézetek voltak meg nemek szerinti elkülönülő oktatási rendszer, még ott sem halt ki az emberiség, hanem 25-30 éves korukban is nemzőképesek maradtak a lányok és tudták élvezni a szexet, holott azelőtt ez mérhetetlen nagy tabu volt előttük. Persze biztos van olyan, hogy kiégés, de annak szerintem főként lelki okai vannak és kevésbé biológiai problémákra vezethető vissza.
2017. márc. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudatisítsd magadban, hogy ha zavarban vagy, az egyszerűen azt jelenti, tudod, hogy te mást szetetnél, mégis ebben a helyzetben vagy.Maga a zavartság érzet, lényed beteljesítetlen részéből fakad.Valahol tudod, hogy mit szetetnél, és hogyan szeretnéd, de az elméd, a megszokásaid ezt nem engedik, ill. a környezetre való tekintettel nem teszed.Tudod, hogy nagyon sok lehetőséged van egy adott helyzetben.És azért vagy "Zavart" mert nem engedsz annak a szíved szerinti könnyebb útnak, amiről tudod, hogy létezik.A megoldás egyszerűbb mint gondolnád.Kicsit figyeld meg amit most írok,,és allj még ne olvass, csak figyeld mit jelenthet.: "Én nélküliség"

Amennyiben már olvasod tovább, valószínű megálltál egy kis időre.De ki állt meg?Illetve ki olvas?Zavar mindig akkor keletkezik egy emerben, amikor az élete során kialakult "én kép" összetalálkozik a megérzéssel, a spontán inteligenciáddal.Ekkor zavart érzel, mert a kialakult én kép mindig szenvedő alanya minden lehetséges szenvedésnek.Viszont, valódi lényed a háttérben nem szenved el semmit.Valódi lényed teljesen a jelenben van és csak spontán reagálna.De az agyban kialakult "én" mindig be akar azonosulni mindennel..Fájdalommal, egy rossz poénnal, vagy épp egy jó poénnal.Csak próbáldd ki!Kezdj el úgy dolgozni, hogy semmi másra nem figyelsz,csak az adott munkafolyamatra.Teljes lényeddel merülj el benne, és meglátod élvezni is fogod majd.Eközben egyszer csak jön egy kétértelmű poén,,amit meghallasz viszont csak elmosolyodsz magadban mert tudod, most teljes lényeddel jelen vagy.

2017. márc. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nem kezdtem immunis lenni a másik nemre, sőt igazából arra gondoltam, amiatt jöhetek férfiak jelenlétében egyre könnyebben zavarba, mivel jó ideje nincs senkim így egyre érzékenyebb vagyok a közelségükre. Akár vonzódom adott férfihez, akár szó sincs erről.


Igen, próbálom magamban rendezni, hogy miért is jövök zavarba, hátha akkor megtanulom kezelni, de eddig pont csak fokozódott.

2017. márc. 10. 08:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Kamu kérdés.
2017. márc. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!