Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én sajnos nemrég lettem 18,...

Én sajnos nemrég lettem 18, és igaz még nincs nyár, de az öcsém nagyon várja a nyári tábort. Nem iskolai, hanem magán tábor, ahova mindig együtt mentünk eddig. Van esély hogy én is még mehessek?

Figyelt kérdés
Elvileg csak 18 alattiakanak van és már így is kicsit kilógtam, de nagyon élveztem, és az öcsém már most tervezget és abban a hitben él h én is megyek vele. viszont... a szüleim sem szólnak egy szót sem h nem. most akkor mi van? Nagyon szeretnék menni, de mér 18 vagyok....
2017. márc. 10. 20:45
 1/7 A kérdező kommentje:
jah, és 18f
2017. márc. 10. 20:46
 2/7 A kérdező kommentje:
de kb 16 nak szoktak nézni mindig... csak magas vagyok de így is...
2017. márc. 10. 20:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, hogy 18 lettél, így nagykorú, cselekvőképes lettél.

Járj utána. Legyen ez az első feladatod felnöttként.

2017. márc. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Esetleg derítsd ki, hogy mehetsz-e "segéderőnek" (mosogatni a konyhán, takarítani, szobafőnöknek, ilyesmi).


Nem tudom, miféle táborról van szó, de amikbe én jártam, azokba a normálisabb hajdani táborozókat örömmel várják vissza - csak már nem nyaralni, hanem kvázi munkára. Ettől még az élmény ugyanaz (esetleg nagyobb is...).

2017. márc. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
anyukám beszélt a szervezővel, és megbeszélte vele hogy még táborozhassak egyszer. ez nekem annyira jól esik :) amúgy jah, valami munkára lehetne, de én akkor kimaradok minden jóból.
2017. márc. 12. 10:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Természetesen Te tudod, hogy mit szeretnél, de szerintem semmi jóból nem maradnál ki, csak más lenne. "Nyaralni" sem volt rossz, de amióta "dolgozni" járok oda, sokkal jobban élvezem a nyári táborokat.

(4. voltam)

2017. márc. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Látom nem vetted észre azt amit írtam, de mondom, mehetek, mert anyu megbeszélte :) am azt is mondta h TERMÉSZETESEN várnak vissza.
2017. márc. 20. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!