Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Hogy viselkedjek-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Hogy viselkedjek- barátom házibulit tart, nemrég vagyunk együtt és engem is elhívott?

Figyelt kérdés

Nem lesznek túl sokat, csak a haverjai és engem is elhívott.

Először arra gondoltam, hogy nemet mondok, mert nem akarom a pasis szórakozásukat tönkretenni, de gondolom ezzel megbántanám, mert ő meg szeretné, ha a barátai is megismernének.

Én nagyon csendes és félénk vagyok, nagyon félek, hogy végig ott fogok kukán ülni, ráadásul nem tudom, hogy kell férfiakkal beszélgetni, szinte semmi tapasztalatom nincs benne.

Mit tegyek, hogy viselkedjek, milyen ruhát húzzak?


2015. jún. 26. 13:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Én 20 vagyok, a barátom 25 és az ő barátai is hasonló korúak. Normálisak elvileg, csak pókerezés lesz, meg hülyülés stb, de nem voltam még ilyen helyen.
2015. jún. 26. 13:23
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Kb ugyan ez van velem is.. átérzem :/
2015. jún. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Félek, hogy ha nem keltek a barátaiban jó benyomást, esetleg ő is máshogy fog rám nézni, vagy nem akar majd annyira. De nem vagyok túl jó a szociális dolgokban és nem tudok túl jól beszélgetni.
2015. jún. 26. 13:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Barátomnak is a baráti társasága csupa fiúból áll, én is sokszor vagyok úgy, hogy csak én vagyok lány, úgyhogy átérzem az aggodalmad. Egyszer túl kell esned ezen a találkozáson, miért ne pont most? Minden kezdet nehéz, de ahogy írtad, már ők is szeretnének téged megismerni, tehát biztosan nyitni fognak feléd. Fontos, hogy a barátod segítsen a "beilleszkedésében", legyen tekintettel rád, ne az legyen, hogy oké, ott vagy, de ők jól elnevetgélnek, te meg kiszorulsz a beszélgetésből. Ezt mondhatod is neki előtte.

Ruha ügyében, szerintem ne vegyél fel semmi "kihívót".

Amit tehetsz, kérdezgetsz, érdeklődsz, mosolyogj sokat.

Igaz, fiúknak írtad ki a kérdést, remélem nem baj, hogy lányként válaszoltam :) 19L

2015. jún. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál :)
2015. jún. 28. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!