Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért a feltünősködő lányok...

Miért a feltünősködő lányok jönnek be a tizenéves fiúknak?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, aki kissé el van telve magától, sznob, és úgy tűnik feltűnési viszketegsége van, mert random el kezd táncikálni, feltűnően gesztikulál, de érdekes módon ez a legtöbb fiúnak bejön.

Kíváncsi vagyok miért lehet ez, esetleg az én gondolkodásmódomban van a hiba?



2017. márc. 11. 19:14
 1/7 A kérdező kommentje:
*elkezd
2017. márc. 11. 19:15
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Te is tudod, hogy ez értelmetlen általánosítás. Nem mindenkinek ugyanaz az ideálja.
2017. márc. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Több oka is van a dolognak. Pl. kommunikatív. Természetes dolog, hogy az ember, mint társas lény, előbb veszi észre a kommunikatív és gesztikuláló embert, mint azt, aki a sarokban gubbaszt.
2017. márc. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Mert vagy nem találják dög unalmasnak, vagy csak tetszik nekik, hogy életvidám, kommunikatív, társasági ember. A legtöbb embernek az ilyesmi szimpatikusabb, mint az, aki kukán ül a sarokban és csak néz ki a fejéből.
2017. márc. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert őket veszik észre, ők hívják fel magukra a figyelmet. Így másokra nem is tudnak odafigyelni, elvonják róluk a nagy hangjukkal, meg hogy mindig a középpontban akarnak lenni; esetleg izgalmasnak is tartják őket, esetleg "menőbbnek" számít társadalmi megítélés szempontjából, hogyha olyan barátnőjük van, aki nem "csöndes, szürke kisegér", hanem tudnak vele villogni.
2017. márc. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Ez nem mindenkiröl igaz nekemis amikor 8.-os voltam a legcsendesebb csaj jött be meet olyan titokzatos volt és nekem as tetszett
2017. márc. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól néz ki, akor jó, hogy nézem. :D
2017. márc. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!