Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk titeket hogy lehetne úgy...

Fiúk titeket hogy lehetne úgy visszautasítani, hogy ne legyen sértődés és a lány se tűnjön flegmázósnak?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és 1-2 hete elkezdtem chatelni facebookon egy 25-6 éves valakivel.

(Nem ismerkedésnek indult egyáltalán, csak valami miatt rám írt én meg válaszoltam.) Most pedig állandóan ír.

És ez így elég béna, mert nem tudom, hogy lehet ebből kimászni.

Nem szeretném se szó se beszéd letiltani mert nem vagyok köcsög, de ha most csakúgy lekoptatnám, az elég nagy bunkóság lenne, főleg, hogy semmi olyat nem csinált, amivel erre rászolgált volna.


Az zavar, hogy ekkora a korkülönbség és ez a tény őt nem zavarja. Plusz nem szeretek facen idegenekkel írogatni.

És nem is az, mert nem volt kimondva, hogy akkor ez most ismerkedés, hanem csak kérdezget és beszélget állandóan.


Szerintetek ebből hogy lehet kimászni?

Fiúk nálatok mi az a pont, amikor semmi extra és hátsó gondolat és személyeskedés nélkül úgy döntötök, hogy többet nem írtok?


Csak értitek, engem zavar, de ő semmit nem tett ezért, épp ezért nem szeretnék összevissza feleslegesen bunkózni.


2017. márc. 11. 22:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Tiltsd le, és kész.

Maximum mondd meg neki, hogy nem szeretnél többet beszélgetni.

Ha nem leszel határozott, csak több fájdalmat okozol.

2017. márc. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát nemtom... Ha nincs más, lehet hogy az lesz...

Csak amíg van más lehetőség, nem szeretnék még egy lapáttal rátenni a "mai lányok" sztereotípiákra.


Meg az benne a gáz, hogy tényleg semmit nem csinált, és ha most letiltanám vagy mondanám hogy ne beszélgessünk, az kicsit úgy hatna, mint a sok "van barátom" tárgyú Tibi atya poén, nem?

2017. márc. 11. 23:05
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Pár választási lehetőség: /19F/

- Mond meg neki az igazat, hogy nem szeretnéd ezt folytatni. (A húgomnak (15L) ez bevált, és a fiú nem sértődött meg, mert szerencsére csak az ismerkedés elején voltak.) Ha ezt a módszert választod, ezt csináld meg minnél hamarabb.


- Próbálj meg unalmasnak tűnni, legyél szűkszavú, és csak ritkán kérdezz tőle. Ebben az a jó, hogy vagy észreveszi a szándékodat, vagy egy idő után olyan embernek fog tartani, akibe fölösleges energiát befektetni.

2017. márc. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem ismerős, nem tartozol neki semmivel, ha zavar a jelenléte, tiltsd le. Megmondhatod neki hogy nem akarsz többet beszélgetni vele, de ha rossz szándékú vagy buta, nem fogja megérteni és még benned akar majd bűntudatot ébreszteni. Ezt ne hagyd.
2017. márc. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

szerintem is mond meg egyenesen,hogy figyi nagy a korkülönbség,ezért ennyi.

a bébi pi-na vadászok amúgy is általában visszakoznak a karakánabb egyenes csajoktól,mert a naivitás az irányítás gerjeszti őket.

2017. márc. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Miért mindig kislányok/gyerekek írnak mostanában gyakorin?


Mondok valamit: Sok a retek pedofil/ kamu fb os ember is. Ne fecsegj csak úgy idegennel.

Fb és a naív tizenévesek nagy segítséget adnak az emberrablóknak is. Anyámék fele csak 6 személy tünt el.

Hugom osztály társa is eltűnt fél éve s fura emberek követték.

Párom lakása fele meg egy pasit szólítottak le egy gyanus autóból este s lassan mentek utána autóval, ahogy elkezdett futni ők is gyorsabban mentek, egyik éjjelnappali boltba futott be.


Tiltsad le az idegeneket. Engem zaklattak is, volt hogy több felhasználóról írt ugyan az a nyomorék. Meg arabok írtak google fordítós magyarral...

2017. márc. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem szeretsz idegenekkel irogatni...

De mégis irogattál neki...különben nem kérdezgetne meg irogatna tovább.


Kit érdekel, hogy bunkó vagy-e vagy sem. Inkább egy paraszt, aki nyitottan reagált.


Ha idegen ír rám vagy jelöl mindig írok "ki vagy? Ismerlek-e? Honnan? Mi célból keresed a kapcsolatot velem? Amennyiben nem ismerlek felejts el, nem kell idegen a tényleges ismerőseim közé"

2017. márc. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igen, talán itt szúrtam el, hogy válaszoltam, nem kellett volna..:/


Bunkózni azért nem akarok, mert tényleg egy tök normális ember, és én nem tartom magam annak a flegma "van barátom kopj le" csajnak.

Szóval beszélgetni meg ilyenek akárkivel tudok, (élőben is, neten is, ha az illető értelmes és normális és nem lő túl a célon), csak most konkrétan téma se nagyon van, mert ami miatt beszélni kezdtünk az már lejárt, így meg fura ez a "szia, hogy vagy? - Jól köszi. Te? - Én is. Hogy telt a napod? - ..."


Nyilván legegyszerűbb lenne letiltani, de tényleg rendes srác és nem szeretném, hogy miattam megutálja és beskatulyázza az egész női nemet. Nyilván a sok nőkről kitalált poén sem alaptalanul jött létre, nem szeretnék csepp lenni abban a tengerben, ami ezt kialakította.


#3 neked köszi a tanácsot, megpróbálok unalmasnak tűnni hogy magától hagyja abba.

(A húgodnak meg minden elismerésem, én tuti túlagyaltam volna és pont ott tartanék mint most:D)


Köszi azért mindenkinek.

2017. márc. 12. 05:01
 9/12 A kérdező kommentje:

Ja és a bárkivel beszélgetést nem úgy értem, hogy minden hülyével szóba állok aki azt mondja hogy szia cica van gazdid, hanem hogy senkitől nem fordulok el csupán azért, mert nem ismerem. Buszon, sorbanálláskor, akármi, simán váltok két szót, de pl tegnap is úgy tiltottam le valami kanos gyereket, mint annak a rendje.


(Csak rájöttem, hogy elég ellentmondásos volt ez így, ahogy leírtam, azért van ez a magyarázat...)

2017. márc. 12. 05:08
 10/12 anonim ***** válasza:
Most nem értem, hogy miért kéne minden kapcsolatot megszakítani vele. Bántott, nyomul, zaklat, vagy csak az a baj, hogy ír? Lehet, hogy csak unatkozik és szereti a társaságod. Szerintem először csak mondd el neki, hogy szerinted nagy a korkülönbség, ezért nem akarsz kapcsolatot és ezt tartsa tiszteletben. Plusz ne válaszolj rögtön az üzeneteire, így kevesebb időt kell majd a beszélgetésre pordítanod.
2017. márc. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!