Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Nos, kb. 2015 nyarán megismerkedtem egy filipinó lánnyal a neten.

Sokat chateltünk ,meg adtam neki a skype és a facebook nevemet is.

Utána valamikor azt írta ,hogy velem akar családot alapítani és engem szeretne férjének.

Elégé ledönbbentem...

Utána rá sokáig nem beszéltünk és de rá írtam (2015.okt) és írta ,hogy ő nem érez már irántam semmit ,majd azt is ,hogy van már azóta pasija ,de biztos találok itt nála jobbat is.

Majd ma rám írt ,hogy kérdezhet e valamit ,mondtam oké.

És megkérdezte ,hogy van e barátnőm ,mondtam nincs ,de miért kérdezi.

És írta ,hogy azért mert szeretne az enyém lenni........

Hát kib@/szottul meglepődtem!


Szerintetek?



2015. dec. 20. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem:/
2015. dec. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 NelliEmily válasza:
Figyelj! Ne foglalkozz vele, ahogy elolvastam tökre látszott az egészen, hogy a lány csak ki akar használni. Ha nincs más, akkor te is jó leszel kategória! :) Én a helyedben nem foglalkoznék vele, de ez természetesen a te döntésed. :)
2015. dec. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!