Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon szomorú vagyok (? )

Nagyon szomorú vagyok (? )

Figyelt kérdés

Kerlek titeket segitsetek nekem..

egyszeruen meghasad a szivem edesanyam szomoru es ezaltal en is merhetetlenul az leszek. minden aldott nap sirok mert latom h szomoru..(az o szomorusaganak nagyon sulyos okai illetve hattere van) . a konnyeimben fuldoklom most is..ugy fekszem ugy kelek minden masodik nap hogy o sir es ezaltal en is mert en meg gyerek vagyok viszonylag..nem tudok mit tenni,annyit tettem ma is hogy elmentem vele kormoshoz es egy kicsit jobb kedve lett,de az a baj,hogy en ezutan is sirok es sirok es sirok! annyira szeretem!mindennel jobban es annyira faj!!! kerem valaki irjon mert nem birom tovabb! egyetlen boldogsagom az anyukam az eletben,mindenkiben csalodnom kellett...

nagyon szepen koszonom aki elolvasta



2017. márc. 12. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálj erős maradni, hogy anyukádat is felvidítsd. Csináljatok sok közös programot! Szurkolok a gyógyuláshoz!
2017. márc. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom hogy ilyen hamar elolvastad kedves valaszolo es irtal! szebbe teszed egy kicsit ezt a siros estet is szamomra:(
2017. márc. 12. 19:21
 3/5 Fritzkó Mákiel ***** válasza:

Csináljatok együtt enni, mosogass vele. Ezek tuti feldobják. Moss vele, teregess vele stb. Ha látja, hogy ezekbe ő a példa, te meg partner vagy, az tuti nagyon nagyon nagyon (nem akarok csúnyát írni ezért a sok nagyon) boldoggá teszi.

Én fiú vagyok és mégis imádják ha beszállok a házimunkába. Mamám különösen odavan érte, múltkor csak leszaggattam a nokedlit mert lusta volt :D De nagyon boldog volt :D

2017. márc. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
Ui: konyhába főleg több dolog is van ami ketten gyorsabb, mert egyszerre is lehet csinálni, én pl lekeverek 1 tésztát és akkor nem kell utána még azzal szórakozni, mehet a főzés.
2017. márc. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat!
2017. márc. 13. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!