Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez a szülői reakció...

Miért van ez a szülői reakció ilyenkor?

Figyelt kérdés
Ha egy 12-13-14 éves lány borotválni akarja az intim szőrzetét, vagy gyantáztatni bármely más testtáján, akkor eléggé ellenkezik a legtöbb szülő, holott ebbe a korba, egyenlőre elég egyedülálló még mindig, hogy valakinek szexuális élete van. Ez általában kényelmi illetve esztétikai dolog, nem értem miért akadnak ki ezekre.
2017. márc. 12. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom. De azt se értem minek jelentené be a gyerek ilyenkor. Annak idején én se jelentettem be. Elmentem, megvettem a kellékeket és megcsináltam magamnak. Nem kell otthon bejelenteni.
2017. márc. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

"holott ebbe a korba, egyenlőre elég egyedülálló még mindig, hogy valakinek szexuális élete van."

Ennek fuss neki mégegyszer

2017. márc. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert visszanézve olyan gyorsan telnek az évek, hogy az ember (szülő) alig tud lépést tartani vele. Nekik ez az egész úgy esik le, mintha tegnapelőtt még a pelenkát cserélte volna ott, ahol ma már szőrteleníteni akar a gyerek. Ezen azért persze érdemes lenne túllépni és belátni, hogy lassan felnő az utóduk, de nem mindenki képes elfogadni az idő múlását, nehezen engedi el a gyerekét.
2017. márc. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ez még nem elengedés, ez csupán hormonális jelenség kamaszkorba, a szőr nő, és valakit zavar, akár a szülőt is.
2017. márc. 12. 22:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Apukád vagy anyukád zavarja?
2017. márc. 13. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem elengedés, de ilyenkor tudatosul benne, hogy hamarosan annak is eljön az ideje.
2017. márc. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
18 éves srác vagyok, unokahugom miatt írtam ki.
2017. márc. 13. 18:19
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt a mai generáció nem érti. A szülők generációjában k.vának nézték az ilyen kislányokat,akik elkezdtek foglalkozni a testükkel. Mert már úgy nézett ki szőrtelenül,mint egy felnőtt nő,és nem úgy,mint egy kislány,akit még nem érdekel,hogy hogyan néz ki.

Az pedig levakarhatatlan szégyenbélyeg volt.

Remélem,mostmár jobban megérted,mert kissé fiatal vagy még hozzá,hogy tudd,ráadásul fiú.

2017. ápr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is így reagált anno anyukám, azt hitte, azonnal barátot szeretnék, pedig csak csúfoltak a szőr miatt, mert nekem jobban látszott.
2017. ápr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!